Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kik azok, akik a magas benziná...

Amina12 kérdése:

Kik azok, akik a magas benzinárak miatt letették az autót és inkább bkv-val vagy egyéb más közlekedési eszközzel járnak munkába/iskolába?

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 11:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Én nagyon szívesen letenném, de most komolyan, ha este hazatudnék mivel menni és nem kéne másfél órát sétálnom. Csak ezért maradt az autó...
2012. jan. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

A szüleim, de nem most, nekik már egy korábbi áremelkedés betett. Azóta bicikliznek, ami nem rossz, mert kondiban tartja őket.

Én Pesten élek, bkv-zom. Autóm nincs és nem is tervezem, hogy legyen, tiszta pénzkidobásnak tartom. Mondjuk ha leáll a bkv, az ciki lesz, de csak 6 km-re lakom a sulimtól, az gyalog sem egy olyan nagy táv.

2012. jan. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Antimod ***** válasza:
58%

Én jóval kevesebbet autózom, mint azelőtt, bár nem munkába jártam vele. De ennyi pénzt egyszerűen sajnálok kiadni benzinre, ami ráadásul ugyanolyan, mint három évvel ezelőtt volt, csak másfélszer annyiba kerül.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
6 km séta azért nem kis táv...
2012. jan. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
vannak olyan pestiek, akik nem járnak már autóval és a bkv-választották helyette?
2012. jan. 12. 12:05
 6/16 anonim ***** válasza:
55%

Oda-vissza 12. De nem olyan vészes. Kicsit több mint egy óra alatt megjárható. Gyerekkoromban egy csomó különórára jártam, amik a város különböző pontjain voltak, és sokkal többet gyalogoltam köztük minden nap.

Egyszerűen ha ennyit gyaloglok, akkor bűntudat nélkül el fogom hagyni az esti futást :)

2012. jan. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Azért szerintem egy 7 vagy 8 literes fogyasztást még ki lehet bírni nem?????
2012. jan. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 tetro ***** válasza:
76%
nekem van autóm, meg motorom is. igazából nem vág az földhöz hogy 350 vagy 400 Ft-ért tankolok. ennek ellenére az autót szinte nem is használom. mert a belvárosban nem lehet vele közlekedni. biciklivel járok szinte mindenhová. 10-15 km-es távokon nem is vagyok vele igazán lassabb mint autóval. a motor persze más, de ahhoz meg hideg van most.
2012. jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 tetro ***** válasza:
42%
12 km-t egy óra alatt legyalogolni? az azért gyors gyaloglás lehet :D
2012. jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Le ugyan nem tették, de anyám igyekszik minimális használni, apámnak munkaeszköz, szóval neki kell. Én meg régen biciklivel járok télen-nyáron, mert gyűlölöm a tömeget a buszon.
2012. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!