Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a teendo ilyen esetben? Ki...

Mi a teendo ilyen esetben? Ki teriti meg az en pluszkoltsegeimet?

Figyelt kérdés

Nemregiben a Debrecen felol a Nyugati palyaudvarra tarto gyorsvonattal mentem Ferihegyre. Illetve mentem volna. Az tortent, hogy hiaba rangattam az ajtot, nem nyilt ki. Persze rogton hivtam segitseget, es jott is egy fiatalember, aki szinten tobbszori rangatas utan, de vegul kinyitotta az ajtot. Sajnos eddigre a vonat elindult, mert se fel, se leszallo nem volt (rajtam kivul), igy keveset alltunk. Ilyenkor mit lehet tenni? Ha meghuzom a veszfeket, gondolom, meg engem buntetnek meg, ellenben ki teriti meg az en pluszkoltsegeimet (visszajutni az eredeti celallomasra), az elvesztegetett idorol nem is beszelve?


Tudom, hogy ez egy nagyon szerencsetlen helyzet, de akkor most az en hibam, hogy nem tudom kinyitni az ajtot? Mit lehet tenni ilyen esetben? Nagyon bosszanto volt.


2009. máj. 23. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semmit nem tudsz tenni, a MÁv és az összes ilyen cég mindig a károsultra fog mutogatni felelősség témakörben, mondván: te bénáztál....
2009. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez hihetetlen, hiszen a jo fizikumu uriembernek is neki kellett feszulnie, mire kinyitotta. En a 160 centimmel es 50 kilommal eselytelen voltam az ajto ellen. Tudom, hogy a megoldas az IC lenne, mert az legalabb gombnyomasra nyilik, de nem mindenki tudja megfizetni, es nem is all meg mindenhol. Felhaborito!
2009. máj. 23. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Én meghúztam volna a vészféket és mondtam volna hogy még éppen szállt le valaki előtted amikor elindult a vonat. Megijedtél és nem enlékszel mere ment el az előtted leszálló. Nem csinálhattak volna veled semmit.
2009. máj. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben az első dolog a vészfékhúzás. Megbüntetni csak azt büntetik meg, aki indokolatlanul húzza meg. Természetesen azért, hogy az ajtó nem nyílik ki, és fennmarad valaki a vonaton, nem büntet a jegyvizsgáló. Maximum bosszankodik egyet, de az kit érdekel...
2009. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
senki!mert mindenki egy rohatnagy CSORÓ!
2009. júl. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!