Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha nem adom át a helyem ebben...

Ha nem adom át a helyem ebben az esetben, az bunkóság?

Figyelt kérdés

Tegnap ültem a buszon, eszméletlenül fájt a fejem, de annyira hogy már majdnem sírtam. volt egy óriási táskám, tornacuccom, meg 4 zacskóm és egy könyvem a kezemben, amit olvasni próbáltam. De nem tudtam mert nagyon fájt a fejem. Jött egy néni, és átadtam a helyem, mert általában, ha észreveszem őket, átadom, de ha nem adtam volna, az bunkóságnak számított volna?



És ha van máshol több üres hely, és úgy nem adom át?


2010. nov. 16. 16:31
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
És ha estelgesen annyira fáradt vagy hogy már 2-t látok, és nem adom át? ahhoz van jogom?
2010. nov. 16. 16:34
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
nem is kéne átadnod,ugyanis te szálltál fel előbb,váltottál te is jegyet/bérletet,így a nyanyának szava nem lehetne.
2010. nov. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
át ne add a helyed ha máshol is van még hely.. de legyél hülye:)
2010. nov. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Én nem adnám át ilyen helyzetben.
2010. nov. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
46%
Én vidéken lakom... általában van nálam sporttáska a rendes sulis táska mellett amit le szoktam dobni magam mellé az ablak felöli oldalra... Soha nem adom át a helyem, ha dugig van a busz akkor sem... Csak akkor, ha megszólít valaki, hogy szabad-e... Én is ha felszállok a buszra nem ülök le más mellé inkább állok... Nem volt még rá példa, hogy bárki is megszólítson. Pláne nem idős ember... Bunkóság vagy sem én útálom, ha ül mellettem valaki azt meg még inkább, ha valaki oda kéredzkedik mellém. Ha haver jön, akkor át dobom magam az ablak mellé és a táskát meg a szék alá/lábam közé...
2010. nov. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
én se adnám át egynek se
2010. nov. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem adom át ahelyem addig, amíg van másik hely.

Kivétel ez alól ha vak vagy mozgássérült száll fel, neki fontos hogy hamar leüljön.

Amúgy meg ha van hely menjen el oda és üljön le.

Kedvencem a fut a busz után majd a buszon megfájdul a lába. Hát bocsesz... :D

2010. nov. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

"Kedvencem a fut a busz után majd a buszon megfájdul a lába. Hát bocsesz... :D"

Azért fájdul meg a lába, mert futott :P

2010. nov. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
csessze meg van ideje kiérni a nyugdíjasnak akkor meg hadd fájjon
2010. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Azon szoktam röhögni, hogy a nagy mozgássérült néni várja a buszt... amint jön a buszsofőr mint ha semmi baja nem lenne tolakszik fel a buszra, hogy legyen helye. Ezt még meg is tudnám érteni, de mikor le akar szállni akkor szintén, mint a pankrátorok úgy tolakszanak...:D
2010. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!