Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek ez nagy bunkóság?...

Szerintetek ez nagy bunkóság? /bkv-val kapcs/

Figyelt kérdés
Szóval ültünk a barátnőmmel a buszmegállóban mint ahogy mindig is szoktunk és jött a busz és látott is minket a buszsofőr aztán vágott egy meglepődött fejet a kezével is úgycsinált és ment tovább...remélem ez nem csak szerintem bunkóság mert veszem azt a 3850Ft-os ki*aszott jegyet és valaki még többért is veszi meg és ezért legalább azt elvárnám a buszsofőrtől,hogy megálljon a buszmegállóban-.-"
2010. júl. 25. 13:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Mi a f/szért ültél?? Ha jön a busz, akkor már készülődnöd kéne!! Nem volt bunkó!
2010. júl. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
amikor láttuk a buszt akkor már felálltunk és akkor csinálta ezt ,elfelejtettem írni.
2010. júl. 25. 13:10
 3/19 anonim válasza:
100%

velem is volt így

évzáróra készültem, és mivel mi díszítettük a sulit, be kellett érni korán. Szóval a hetes busz helyett a 6:20-assal akartam bemenni. Tudtam, hogy megáll nálunk, mivel nulladik órára azzal akartam menni. Nálunk ülő sincs, szóval ott álltam. Matrózban (egyenruhánk) és virággal. Jött a busz. A sofőr vágott egy meglepődött pofát, de lassítani sem akart. Pedig van megállója, direkt megnéztem ott, a neten, és mikor benn voltam az utazási irodában meg is kérdeztem.

Vannak taplóháziak, akik nem állnak meg :(

2010. júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
pont ez történt velem csak persze nem ballagásra mentem,de eléggé elkéstem mert fél óránként jár a busz:/
2010. júl. 25. 13:30
 5/19 anonim ***** válasza:
Fel kell írni a rendszámát, aztán meg jelenteni. Az ilyeneket ki szokták vizsgálni. Vagy menj ki ugyanakkor, ugyanabban az időpontban, és ha ő lesz újra, akkor töröld szájon. Mondjuk hogy a másik oldalt is képviseljem már, szóval másik kérdés, hogy hogy néztetek ki? Lehet, hogy ha Hitler über alles feliratú pólóban lennél, én is továbbhajtanék. Vagy ha össze lenne okádva mindened. Vagy épp akkor érkeznék a megállóba, amikor felállsz szarás után...
2010. júl. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én meg a barátnőm,telesen átlagosak vagyunk.Nem járunk fekete cuccokben ,emosok sem vagyunk tényleg teljesen átlagosnak mondanám magunkat...
2010. júl. 25. 14:29
 7/19 anonim ***** válasza:
45%

Ez az,töröljük szájon...Tipikus magyar mentalitás..

Na többek között ezért is tart itt ez az ország...

Az pl eszetekbe sem jutott,hogy esetleg rossz volt a busz,és vitte garázsba lecserélni?Vagy csak egyszerűen újonc volt az volt az első kanyarja...stb...1000 oka lehet,miért nem állt meg..De egyből szájon kell törölni..BRAVÓ!!!

2010. júl. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem volt rossz.egész sokan voltak rajta és ha az első kanyarja lett volna akkor minek vágott pofákat?
2010. júl. 27. 23:01
 9/19 anonim ***** válasza:

Bunkóság!

De ha túl kis faluban van a sofőr buszának a telephelye, akkor nem rúgják ki, akkor sem, ha gyakran bunkózik, mert nem találni helyette mást! Pest megyében nagyobb faluk esetén sem rúgják ki, mert ott is sofőrhiány van!

2010. júl. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
BKV-nál azért más a helyzet, ott jóval nagyobb esély van arra, hogy megregulázzák a sofőrt!
2010. júl. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!