Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek ez nagy bunkóság?...

Szerintetek ez nagy bunkóság? /bkv-val kapcs/

Figyelt kérdés
Szóval ültünk a barátnőmmel a buszmegállóban mint ahogy mindig is szoktunk és jött a busz és látott is minket a buszsofőr aztán vágott egy meglepődött fejet a kezével is úgycsinált és ment tovább...remélem ez nem csak szerintem bunkóság mert veszem azt a 3850Ft-os ki*aszott jegyet és valaki még többért is veszi meg és ezért legalább azt elvárnám a buszsofőrtől,hogy megálljon a buszmegállóban-.-"
2010. júl. 25. 13:02
1 2
 11/19 anonim válasza:

szerintem is bunkóság

meg az is ha pl a sofőr látja hogy futnak de nem várja meg se reggel az iskolába vagy munkába tartó , se az idős embereket vagy bárkit aki a lelkét kilehelve rohan hogy elérje a buszt

de azért vannak rendesek is(nem sok de van)

2010. júl. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
*tartót
2010. júl. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Úristen...hát ez Budapest. Nagy bunkóság amúgy. remélem majd a sofőrrel is történik hasonló egyszer kétszer. Hátha megtanulja.
2010. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én kicsit más véleményen vagyok!!

1, Ha fut valaki a busz után,azt jelenti,hogy későn indult el!A buszvezetőnek nem kötelessége megvárni senkit,csak azt felvenni,aki a megállóban tartózkodik!Azt szoktam mondani,hogy 1 perccel hamarabb kell indulni otthonról!

2, Valószínüleg nem az volt aznap az utolsó busz,fog jönni következő.Ha meg valaki időre megy valahova,nagyon sajnálom,ha kicentizi az időt...Akkor jó kis időráhagyással indulok!

3, Aki a buszt vezeti,ő is ember,nem?Honnan tudod,hogy miért nem vár meg?Lehet,hogy egyszerűen megy a hasa,hányingere van,rosszul van,vagy valami...Nem kell egyből a legrosszabbat feltételezni mindenkiről..De Magyarországon ez a divat,hogy akkor jó nagy bunkó,mert nem várt meg...

2010. júl. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem az ,hogí nem várt meg!!Ott áltam a buszmegállóban és nem volt hajlandó megállni!És ha megy a hasa akkor meg minek pofázik nekem?-.-"
2010. júl. 28. 15:35
 16/19 anonim ***** válasza:
Kedves 15:28-as, ne haragudj, de te is beláthatod, hogy ritka nagy ostobaságokat írtál. Veled sosem fordult elő még, hogy "egy perccel hamarabb" indultál el volna otthonról, de rádjött a fosás? Vagy a nagy rohanásban kiöntöttél valamit, amit ha nem szedsz fel, akkor ott marad? Vagy hogy út közben történt valami, ami lelassított? Meg ez a "minek izgulsz, biztosan nem az volt az utolsó busz aznap" duma is kicsinál... ha munkába mész, ha iskolába mész, ha színházba mész, ha első randira mész, ha a gyerekedért a bölcsibe mész, ha a reptérre mész, vagy csak egyszerűen annyira kell fosnod, hogy azon múlik minden, akkor nincs olyan, hogy következő busz. Amúgy meg a másik, hogy nem derül ki, hogy melyik kerületről van szó. Mert ugye ha nem a piros 7-est várta, hanem Kékségesszenterzsébetpusztanegyed kertvárosának a külterületén egy szart, akkor nem biztos, hogy te is szeretnél várni újabb hatvan percet a következő buszig. Komolyan nem tudom, hogy vajon végiggondoltad-e a baromságaid... de szerintem nem. És IGEN, éppen azért kéne megvárnia a kisnyugdíjas nénikét a sofőrnek, merthogy ő is csak egy ember. Mert aki ember, az emberszámba veszi a másikat is. Nyilván nem arról volt szó, hogy 19 percet kell várnia a megállóban a járókeretes tatára, míg odaér.
2010. júl. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
16.kerület,fél óránként jár a busz.
2010. júl. 29. 13:48
 18/19 anonim ***** válasza:

15:28-as vagyok....

1, Ha félóránként jár a busz,nem pont akkor megyek ki,amikor jön a busz,hanem előtte 3 perccel...

2, Ha kiöntöttél valamit,vagy megy a hasad,vagy mittudomén,mi a bajod,arról hol tehet a buszvezető?

3, Ha lekésed a buszt,jön másik,nem??Van telefon a világon,odaszólok,hogy kicsit kések...Ennyi...Ha meg nem szeretnél késni,EL KELL INDULNI IDŐBE!!

4, Én nem igazán szoktam lekésni semmit,mert időbe elindulok.De ha mégis elmegy az orrom előtt a busz,akkor nem anyázok,meg mutogatok a busz után,hanem legközelebb 2 perccel hamarabb indulok!

5, Amiket te írtál,tipikus magyar hozzáállás!Ha valamiről lekésel,vagy valami nem jó,nehogy már Te legyél a hibás!!Legyen hibás az a hülye buszvezető,mert nem várt meg...BRAVÓ!!!!Gratulálok!!Ez Magyarország,ez Budapest 2010-ben...Jobb helyeken nem így állnak a dolgokhoz...

2010. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Ott áltam a buszmegállóba b*zzdmeg!!!

és a sofőr nem várt meg.ez mióta az én hibám?

Vagy 5 perccel hamarabb indultam el-.-"

2010. aug. 15. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!