Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Fontos! Vettem egy havi...

Fontos! Vettem egy havi bérletet erre a hónapra de kiderült hogy anyukám is megvette, ha nincs rá írva a szám akkor ha visszaviszem visszaadják az árát?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Próbáld meg elpasszolni valakinek.
2011. szept. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha máshogy nem megy, ott a bérletpénztárnál -aki venni akar annak
2011. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van, ahol vissza lehet váltani, kérdezd meg jegyárustól.
2011. szept. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy az érvényesség megkezdése előtt visszaveszik, de számítanak fel rá kezelési költséget. Javítsatok ki nyugodtan ha tévednék.
2011. szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm már megoldódott és csak a felét adták vissza.
2011. szept. 14. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:
bocs, de tiszta balga vagy. simán eladhattad volna valakinek 90%os áron, erre te bukod a pénz felét. akihüjehajjonmeg :)
2011. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megtudhatnám hogy miért kell ilyen bunkónak lenni? Szerinted nem próbáltam eladni???????? de mivel még 14.-én is nálam volt a bérlet, nem akartam még azt az 50% is elbukni.....AKI HÜLYE HALJON MEG!
2011. szept. 16. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!