Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Résztletre veszik az autómat....

Résztletre veszik az autómat. Még az én nevemen van, de nem tudnak fizetni érte, ezért visszaadják. Kérik, hogy adjam el; az árból kifizetnének engem, a maradékot eltennék. Jól van ez így?

Figyelt kérdés

Felét már kifizette a munkatárs. Most szólt, h felmondott, és nem bizt, h ki tudja fizetni a köv. részletet, ezért inkább adjuk el az autót. Vagyis én, mert a papírokat nem akarom odaadni neki. MOndott egy minimálárat, ami pont annyi, amiért ő venné tőlem.

Ha eladjuk, akkor ö kifizetne a maradekot nekem, a tobbit meg eltenne. Ez igy oke?

Az autó az én nevemen, szerződést még nem szegett, a kocsit már visszaadta nekem eladásra. 3 hónapig ő használta.


(((ha mégis megtartanám, mennyit adjak vissza neki, ha adjak egyáltalán?)))


2010. jún. 14. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, szerintem add neki a 3 havi részletnek a felét, mert te nem erre számítottál mikor eladtad
2010. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha el tudjátok adni, miért kellett így túlbonyolítani?

Legyen azé, aki ki tudja fizetni.


Kevesebb jár vissza az ex vevőnek, a használat idejére bérleti díj korrekt.

Sőt bánatpénz is számolható az üzlet lefújásáért.

2010. jún. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bocsásd el árverésre
2010. júl. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!