Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan tudok eljutni és...

Hogyan tudok eljutni és mennyiért vonattal Frankfurtba?

Figyelt kérdés
Budapestről, melyik pályaudvarról? Át kell-e szállni és ha igen akkor hol? Kicsit meg vagyok ijedve, mert először és egyedül kellene utaznom, és nem szeretnék a világ másik pontján kikötni! :) Illetve tudtok-e olyan oldalakat, ahol a pontos menetrendet meg lehetne nézni? Illetve mennyi a jegy? Örülnék ha tapasztalatokat is írnátok, és olyanok válaszát IS várom akik utaztak már vonattal Frankfurtba! Köszönöm!
2011. jún. 20. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Cipőt a cipőoltból, vonat információt a MÁV-Start weboldaláról.

Jó utazást.


[link]

2011. jún. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de ezt az oldalt már néztem, és nem igazán tudok rajta elmenni, ezért is várok tapasztalatokat is! A felét nem is értem, mi az a railjet, meg hasonló kifejezések! Aki nem utazik így rendszeresen vagy legalább egyszer annak nem olyan egyszerű kibogarászni ezt! :)

De azért köszi!

2011. jún. 20. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mikor szeretnél indulni és megérkezni. ha erre válaszolsz, segítek
2011. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nekem mindegy!Ha éjszaka kell utaznom az nem probléma, de nem szeretnék hajnalban érkezni! mondjuk leghamarabb reggel 6kor!indulni pedig maximum este 10 előtt! Köszönöm a segítséget
2011. jún. 21. 14:26
 5/5 anonim válasza:

remélem nem késői a válasz,

én így utaztam nemrég: pest-bécs-frankfurt

Bp. és Bécs között Railjet közlekedik a Keletiből a Westbahnhofra

Bécs és Frankfurt között van több lehetőség is, a leggyorsabb az ICE 20 menetrend szerint közlekedő közvetlen intercity (7 óra és 5 perc) a bécs Westbahnhofról a frankfurti Hauptbahnhofra érkezik


egy tanács: pontos ár és indulás/érkezés adatok a német vasút honlapján sokkal egyszerűbben és átláthatóbban fentvannak

www.bahn.de


beírod honnét meg hova és tervez Neked komplett utat (nem csak német, nemzetközi vonatokra is!!)

2011. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!