Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol, milyet, mennyiért?...

Hol, milyet, mennyiért? (villamos jegy)

Figyelt kérdés
Vonattal megyünk szombaton Újpestig, onnan a 14-es villamossal kéne mennünk 2 megállót úgy, hogy másnap hajnalban megyünk vissza a vonathoz. A kérdés fent olvasható.
2011. jún. 4. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Metro aluljáróban lehet venni 320 ft egy jegy.
2011. jún. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hány megállóra érvényes? ÉS mit kell mondani az eladónak? Bocsi a buta kérdésekért, csak falusi vagyok, aztán nem vagyok ilyenekben otthon. :$
2011. jún. 4. 10:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy vonalon érvényes, tehát ha felszállsz a 14-esre és mész kettő megállót, akkor annyira. Annyi, hogy kérsz x db vonaljegyet.
2011. jún. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos akár 2-,akár 20 megállót mentek, ugyanaz a jegy kell. Odamész az ablakhoz és kérsz vonaljegyet

Ha többen mentek, lehet, tömbjegyet érdemesebb venni. Az 10 db, és valamivel olcsóbb. Annyi van csak vele, hogy nem szabad letépni a jegyet a tömbről

2011. jún. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Olvasd el figyelmesen! Több olyan lehetőség van, amivel talán kedvezményesebben megússzátok.

[link]

2011. jún. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A tömbjegy 2800 ft 10 db vonaljegy van benne. Már ki lehet tépni a tömbből, régen volt az, hogy nem lehetett.
2011. jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A lényeget előttem leírták, de én még hozzátenném: A két megállót legyalogolni még nagy csomagokkal sem reménytelen - max. 500 méter - pláne, hogy a Városkaputól, ahol a vonat megáll még a központig úgyis be kell menni. Én a helyetekben inkább gyalog mennék, mint ennyit költsek rá.
2011. jún. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Újpest-Rákospalota pályaudvarra megy a vonatuk, azelőtt áll meg a 14-es villamos. Onnan két megálló vagy az Óceánárok utca, vagy a Szakorvosi rendelő. Én csomagokkal nem gyalogolnék, mindkét irányban 1 km körüli távolság. Nem azt mondom, hogy nem lehet, de ha ott a villamos. Sajnos ki kell fizetni hozzá a 320 Ft-os jegyet személyenként, lyukasztót ne felejtsd el használni, a jegy számokkal ellátott oldalát lefelé-magadfelé bedugod, aztán a fekete kallantyút magad felé húzod.
2011. jún. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!