Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ilyen esetben is lehet büntetn...

Ilyen esetben is lehet büntetni a BKV-n?

Figyelt kérdés
Szerencsére nekem bérletem van (munka miatt villamos-metró néha buszt használok így szükségem volt) viszont az egyik ismerősöm a minap kapott egy büntetést. Ő máshol dolgozik és csak néha buszozik viszont pár napja az egyik buszon kapott egy büntetést. Eredetileg nem lyukasztott viszont mikor meglátta az ellenőrt rögtön megtette, de ezek után mégis kapott egy büntetést. A kérdésem az lenne, hogy tudom persze ez így nem a legszebb módja a törvénytisztelő BKV-s utazásnak, de ilyen esetben is érvényes ez a büntetés?
2011. ápr. 26. 22:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
én vagyok a hülye aki ha 12000 ftről van szo akkor leszek is hülye ha nem kell kifizetnem. hozzáteszem teljesen jogosan büntetne meg és általába ha rendszeresen használom bkv-t van is bérletem. de ugyanmár ha van valami egy kis esélyed h ne kelljen 12ezret kiperkálnod akkor nem probálod meg?
2011. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!