Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha ma megbírságoltak akkor a...

Ha ma megbírságoltak akkor a csekk felmutatásával a mai napon ingyen utazom a BKV járatain?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 15:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
41%
Azért kerül ennyibe a BKV, mert szétlopták a céget és az utasokon akarják behajtani. Az utas pedig ezt tudja és ezért nem fizet. Ennyi. Nem a bliccelőket kell szidni, hanem a vezetőséget és a politikusokat. Vagy ha úgy tetszik az összes rohadt zsidót
2011. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha már itt tartunk: mindent szétloptak, lehet sorolni: elektromos művek, gázművek, vízművek, csatornázási művek, kommunális szemétszállítás, MÁV, Volán stb, stb...

Mégis fizetjük a villanyt, gázt, vizet, csatornát szemétdíjat, jegyet veszünk a Volán és MÁV járatain. Szétbarmolták a magyar termelést, mind az iparit, mind a mezőgazdaságit, bemész egy boltba, alig van magyar termék, mégis fizetsz a pénztárnál, hiába tudod, hogy miért kínai, spanyol, meg mit tudom én hol gyártott, készített termék van a kosaradban.

Ilyen hozzáállással senki semmiért ne fizessen, mert mindenhol a górék milliókat vágnak zsebre abból, amit a mienkből kivesznek.

2011. febr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Aznap ingyen utazhatsz :)

Én több napig utaztam ilyen csekkel (én is hamis adatokat adtam meg)

2011. febr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
ezért a kérdésért nem kéne lehülyézni valakit. Régen ha hiszitek ha nem így volt, és aznap már nem büntethettek újra. Most nem tudom.
2011. márc. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az utolsónak üzenném: nem lett lehülyézve a kérdező. A rosszalló megjegyzéseket is azért kapta, mert büszke arra, hogy bliccel, és szerinte ő csinálja okosan, nem azok, akik megveszik a bérletet. Ha olvastad a kérdező kommentjét, akkor láthatod magad is. Nem a kérdés a rossz, hanem a hozzáállás.
2011. márc. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ha lenne felesleges 10000.- ezer forintom akkor én is vennék bérletet :) De mivel heti 1x kérik el a jegyem/bérletem így a 4x320.- messze áll a 10.000-től. És még sokat is mondtam! Havonta max. 2 jegyet kell meglyukasztanom. Azt hiszem érhető a döntésem. A hozzáállásomat félreértettétek. Afféle védekezés volt. Sokan irigyek és inkább megtámadnak engem. De majd ha lesz időm akkor leértékelek jó pár embert ;)
2011. márc. 8. 17:11
 17/17 Markus11 válasza:
ha valaki keres 80 ezer forintot amiből jó esetben 40 a rezsi, és emellé megveszi 10 robberért a bkv bérletet marad 30 kajára meg tisztálkodási eszközökre beleértve a mosószert meg hasonlókat, megértem a bliccelőket én magam sem veszek jegyet vagy ha igen akkor próbálom több napig kihasználni, nem kell előítéleteskedni... megélhetésről van szó nem szórakozásról!
2013. jan. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!