Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van joga ehez? (Kérdésed túl...

Van joga ehez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Nahát akkor vágjunk bele.:D

Bács-Kiskun megyében élek.Falusi vagyok és a közeli városba járok be busszal.Van reggelente egy busz amivel év eleje óta járok,mert tök jó,eltudom érni a leghamarabb induló helyi járatos buszt és nincs rajta tömeg.Az a gond,hogy itt van a Kunság Volán,de ez a busz Körös Volános.Itt jön a bibi,mivel van egy eléggé paraszt sofőr,akire az elmúlt időben rájött a tahóság és amikor ő van,nem enged fel(a többi mind felenged),mivel nekem Kunság Volános bérletem van.Azonban ő egy Kunság Volános útvonalon halad át.Na szóval fel kéne,hogy engedjen?


2011. febr. 22. 15:57
 1/7 A kérdező kommentje:
15/f
2011. febr. 22. 15:57
 2/7 anonim ***** válasza:
vegyél kőrös volán bérletet, és fel fog engedni.
2011. febr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De néha olyan busszal tudok csak hazajönni,amerre nem jár a körös volán,és ebből kiindulóan elméletileg ott nemfogadhatják el.
2011. febr. 22. 16:14
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
kommentedhez: ha a kunság-volános nem fogadja el a körösvolán bérletet, mi jogon várod el ezt fordítva?
2011. febr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezt játszottam én is a Vértes Volán-Kisalföld Volánnal, aztán egyik alkalommal nagyon elegem lett, borítottam az asztalt, és jó nagy cirkusz után kiderült, hogy a Volán társaságok között van egy szerződés, miszerint elviszik egymás utasait, tehát fel kell engednie. Most egyik ismerősömnek az a baja, hogy a forgalmi irodába mást mondanak, mint az ellenőrök.. Tök jó, hogy ilyen jól tud mindenki, mindent, de a lényeg az, hogy mehetsz azzal a busszal.
2011. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszi a választ.:)

utolsó előttinek.értelmezd a kérdést és amit még utána komiba írtam.amelyik útvonalon járnak a körös volánosok,azokon simán felengednek,de amiknek a közelükbesem mennek,csak arranem.

2011. febr. 22. 16:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát elméletileg a bérlet az útvonalra szól.Tehát elméletben el kellene vinnie az adott útvonalon a másik volán társaságnak is.Én annak idején Kunság bérlettel használtam a Bács volán járatait is,aztán pedig Bács volános bérlettel a Tisza volán járatait.Néha a Tisza volán bérletével a Bács volán járatait.Attól függ,hogy éppen melyik buszon vettem meg a havi bérletet.Ugyanis úgy nézett ki,hogy odafelé Tisza volán volt,visszafelé Bács.Remélem értitek amit mondani akarok,mert én nem nagyon. :)

Nekem ebből soha nem volt problémám.Amúgy nagyon egyszerű.Ha a tapló fosőr van a buszon,akkor kérsz egy diák jegyet az igazolványod felmutatásával.Akkor nem szólhat egy szót se.Az nem is olyan drága és mindenki jól jár.

2011. febr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!