Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen előnyei vannak a...

Milyen előnyei vannak a motorvonatoknak a hagyományos, mozdony plusz kocsik felépítésű vonatokkal szemben?

Figyelt kérdés
Ugye utasfüggően több-kevesebb kocsira szétszedni nem lehet őket, akár 10 utasért is megy egy nagy vonat.
okt. 7. 16:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
12%

9. Ha ennyire nem érted, miért szólsz be?

Nincs olyan, hogy ma csak két kocsival megy a vonat, mert mindenki szabin van, holnap meg tizenkettővel, disznóvágás van Palibácsiéknál.

okt. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
85%
Na igen, itt nem látszik, hogy éppen vonat vagy tolat.
okt. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
11: A 9-esnek igaza van, a 7-esnek fogalma nincs a témáról, de neked sem, ahogy látom...
okt. 8. 09:12
 14/23 anonim ***** válasza:
28%
13. Miért is? A hagyományos szerelvényeket sem variálják napi igények szerint.
okt. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
14: Azért ezt jó, hogy kiírtad magadból, komoly betegséget is okozhatott volna, ha benned marad...
okt. 8. 10:11
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Hátrányként lett felsorolva, hogy a motorvonatot nem lehet megbontani. Erre írtam, hogy a hagyományos szerelvényeket sem szokás. De cáfolj meg bátran.
okt. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
16: Kizártnak tartom, hogy annyi kocsija legyen a MÁV-nak, hogy hónapokig egyben hagyja a szerelvényeit, és Mari néni 10 fős nyugdíjascsoportjáért is ugyanaz a 7 kocsis vonat menjen, mint a következő úttal a Balatonhoz.
okt. 8. 10:57
 18/23 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom, hogy húsz éven át heti rendszeressèggel túráztam országszerte, és nem volt olyan, hogy variáltak volna. Te igen?

De szándékosan félremagyarázol.

Pl. most dupla Flirt jár gödöllőre. Egész nap. Van, hogy tele van, és olyan us, hogy szinte üres.

De ha ez elődje 3 kocsival járt, akkor ugyanez volt.

Nem vették le egyre délben, mert kevés az utas.

okt. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

18: Szándékosan nem érted. NEM volt egyben hónapokig az a vonat, ami érted ment. Ha délutánra össze is rakták, délelőtt lehet, hogy az egyik fele Pécsre ment, a másik fele Nyíregyházára.

Az pedig más kérdés, hogy visszafele üresnek tűnik, ami odafele tele volt, remélem, nem hiszed, hogy a manók varázsolják oda, aminek indulnia kell majd, valahogy azoknak vissza is kell jönniük.

okt. 8. 11:43
 20/23 anonim ***** válasza:

És még én vagyok a hülye?

A probléma szempontjából édes mkndegy, hogy SKZA vagy ATOK a négy kocsi. De hagyjuk!

okt. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!