Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Békéscsabai vonal miért...

A Békéscsabai vonal miért "esik el" folyamatosan?

Figyelt kérdés
Így, hogy a kör IC megszűnt, még a Nyugati-Miskolc is előfordul jelentősebb késés nélkül. De Békéscsabánál szinti mindig +15 perc a késés.

ma 11:54
A kérdező szavazást indított:
Rossz a menetrend!
A pálya állapota!
A MÁV munkatársak hozzánemértése.
Egyéb!
4 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megnézed a menetrendben a vonatot, oda szokott lenni írva, hogy miért késik. A két leggyakoribb ok a "pálya állapota" és a "vonat műszaki hibája". Néha előfordul "más vonattól átvett késés", illetve tegnap "tartózkodási idő túllépése" indokba futottam bele. A "baleset" és az "időjárási ok" viszonylag ritkán fordul elő, pedig ezeknél az okoknál kártérítést se kéne adni, mert vis-major.
ma 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Mert a MÁV-hoz tartozik. Vagyis mindhárom felsorolt okból.

#1 Amit a neten írnak a késés okaként, azt random generálják, a valósággal való egyezés csak a véletlen műve.

ma 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Azért ez nem (mindig) igaz. Amikor "hatósági intézkedés" volt kiírva tényleg kihívták a rendőrséget, mert egy részeg fazon megütötte a kalauzt. Ott voltam és láttam.
ma 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#1 azt mégsem lehet bemondani, hogy már megint részegen jött be dolgozni a tolatásvezető
ma 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3: Nem mindig, de sokszor igaz, hogy a valósághoz közel sem álló, random okot írnak ki. Tegnap utaztam egy olyan vonattal, ami az egyik állomáson bevárt egy IC-t, ezért kb. 10 perc késéssel indult tovább, erre beírták, hogy a vonat műszaki hibája miatti késés.
ma 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!