Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért van ilyen jellegzetes...

Miért van ilyen jellegzetes illata a 4-es metró állomásainak?

Figyelt kérdés
10 évvel ezelőtt ott voltam a 4-es metró megnyitóján és akkor is pontosan ugyanilyen illata volt minden állomásnak mint most is és egyszerűen azóta se tudtam rájönni hogy mivel érik ezt el. Valami különleges felmosónak az illata lenne? Másra nem tudok gondolni mert minden állomás egy beton rengeteg, tehát nincs nagyon aminek lehetne illata.

szept. 8. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon jó kérdés, de én is tapasztaltam ilyet, mondjuk nem csak a 4-esen, hanem az összes többinek is van egy jellegzetes légköre szerintem.
szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es metró állomásai klimatizáltak, nem szellőztetik olyan mértékben mint a többit, ahol az érkező metró gyakorlatilag kitolja a levegőt (ezért a nagy szél), amikor távozik pedig hátulról beszív frisset a felszínről.
szept. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!