Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ilyen melegben érvényes...

Ilyen melegben érvényes bérlettel egésznap lehet hűsölni az M4-es metró állomásain? Olcsóbb mint a stardbelépő ára.

Figyelt kérdés

jún. 21. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb ha bemész egy plázába. Veszel bármit 200 Ft-ért és akkor már vásárlónak számítasz, nem rakhatnak ki.
jún. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nincs korlátozás arra, hogy érvényes bérlettel meddig lehetsz a metró területén... ameddig akarsz. Ha nem vagy nagyon büdös, nem fetrengesz részegen és nem kiabálsz meg randalírozol, nem fog veled foglalkozni senki sem.
jún. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vörös kód van érvényben, most nem kell semmit sem venni a plázákban. Az egészségügyi intézményekbe is be lehet menni.
jún. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1. Az ilyen helyeken az épület nyitásától zárásig szabadon lehet tartózkodni mindig.
jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1. Úgy éltem le a tini életemet, hogy egesz nap a plázában voltam és nem vettem semmit, mégse dobtak ki sose...
jún. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#1 Plázából amúgy is csak akkor raknak ki, amikor bezárnak az ajtói. Pl. egyszer este 10 után az Allée-n csak azért sétáltam át, mert rövidebb volt, mint kikerülni az épületet az utcán, elkapott a biztiőr, hogy véletlenül volt nyitva az az ajtó, amin bejöttem, és távozni már csak a parkolóházon keresztül tudok. De ott 21-kor zárnak az üzletek és 21.30-kor már körbejárnak az őrök minden lébecolónak szólni, hogy lassan menni kéne haza. Vásárolni viszont nem kell azért, hogy az ingyenes vagy fizetős mosdót használd vagy csak leülj egy padra, akkor kell vásárolni, ha olyan helyre ülsz, ami adott üzlet vendégei számára van fenntartva.
jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!