Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Országbérlet vagy vármegyebérlet?

Országbérlet vagy vármegyebérlet?

Figyelt kérdés

Megyén belüli utazáshoz használható az országbérlet?

Kaposvárról mennék Hévízre keszthelyi átszállással. Ez esetben kell jegyet váltanom a Keszthely-Hévíz vonalra, vagy elég az országbérlet?


Illetve 2 féléve passzív hallgatói jogviszonyom van, 25 év alatti vagyok, így valamilyen kedvezmény jár az országbérlet megvételére?



aug. 19. 06:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

"Megyén belüli utazáshoz használható az országbérlet?"

Igen


"Kaposvárról mennék Hévízre keszthelyi átszállással. Ez esetben kell jegyet váltanom a Keszthely-Hévíz vonalra, vagy elég az országbérlet?"

Elég.

De Keszthely is más megye, nem elég odáig sem a vármegyebérlet! Balatonszenrgyögyig jó a Somogy vármegyei bérlet.

aug. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
aug. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Megyebérlet azok számára jó akik megyén belül utaznak de az országbérlet az 1 megyén belüli utazást is fedi
aug. 19. 07:10
 4/19 Justinianus ***** válasza:
16%
Országbérletet csak akkor válthatsz, ha országhatárig utazol. :)
aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ha helyjegyköteles járaton utazom, akkor az országbérlet után a helyjegyet is fel kell mutatni egymás után
aug. 20. 19:05
 6/19 A kérdező kommentje:

Kérdőjel lemaradt

?

aug. 20. 19:30
 7/19 A kérdező kommentje:
És budapesti tömegkölekedésen használható az országbérlet?
aug. 20. 19:30
 8/19 A kérdező kommentje:
Milyen igazolványképet töltsek fel? Töltsek fel egy fotót a személyimről?
aug. 20. 20:47
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

#5: Igen.

#7: Igen.

#8: Sehova nem kell igazolványképet feltölteni. Egy fényképes igazolvány (személyi / jogsi / útlevél) számát kell megadni.

aug. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
A máv appon vásároltam országbérletet, amely kért igazolványképet. Én a személyimről egy amatőr fotót töltöttem fel. Érvénytelen?
aug. 20. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!