Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mobiljegy - régi falusi...

Mobiljegy - régi falusi távolsági buszokon?

Figyelt kérdés

Régóta nem buszozok, mert nálunk nem ad jegyet a sofőr, csak zsebre teszi a pénzt.

Most viszont buszoznom kell megint.


Hogy működik ez a mobiljegy? A "mobilvásárlás" appot töltöttem le.

Azt írja hogy a buszokon elhelyezett kód beolvasásával kell kezelni a jegyet. Hol van ez a kód?

Yoitubeos videókon a buszok oldalán látom, de élőben nem minden busz oldalán láttam ilyet.

Mi van ha nincs rajta kód?


júl. 8. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

"nálunk nem ad jegyet a sofőr, csak zsebre teszi a pénzt."


És nincs szád, hogy szólj, hogy jegyet is adjon baszki? Ez a nem adok jegyet, csak a felét-kétharmadát elveszem csak azoknál az utasoknál működik, akik hagyják is.

júl. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden buszon van már kód. Egy az első ajtón vagy mellette, egy pedig belül, valahol a sofőr környékén. Ez a legpraktikusabb módszer, jobb mint leállni a sofőrrel vitatkozni, hogy neked márpedig jegy kell, ahogy #1 ajánlja, és olcsóbb is.
júl. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Van. Nem reagál semmit, mintha nem hallaná/leszállít a buszról és ugyanúgy benyeli a pénzt, csak ott is maradok a kiindulási ponton.

Írtam be hangfelvétellel is panaszt, semmi se történt.

júl. 8. 10:08
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

Most akkor "nem reagál semmit" vagy leszállít? :D

Azért ez elég hihetetlen sztori, már csak amiatt is, hogy valakinek rögtön az jusson eszébe, hogy hangfelvételt készítsen...

júl. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg van hangfelvételed, ahol jegyet kérsz és emiatt lerak, akkor a médiához fordulj, ne az ügyfélszolgálathoz...
júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!