Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nemzetközi vonatokon lehet...

Nemzetközi vonatokon lehet füstmentes (hevítős) dohányzóeszközt használni?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, már egyik vonaton sincsenek dohányzó kocsik, de mi a helyzet a hevítős cuccokkal, mint az iQos? Egy erős dohányosnak elég nehéz kibírni 7-8 óra vonatozást és ugye iQos esetén nincs füst, sem füstszag.

tegnapelőtt 14:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem mivel minden dohanytermeket egy kalap ala vesznek. A repülőn is tilos a hasznalata. Nagyon undoritó.
tegnapelőtt 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

"iQos esetén nincs füst, sem füstszag"


Parancsolsz? Te mégis mi a fenéről beszélsz? Százszor büdösebb, mint a cigi. A cigi az inkább csak zavaró, dohos, kellemetlen... az ájkosz meg konkrétan undorító büdös.


Az meg, hogy

"Egy erős dohányosnak elég nehéz kibírni 7-8 óra vonatozást"

Az már a te bajod. Nem a világnak kell alkalmazkodnia a szar szokásaidhoz. Szép is lenne...

tegnapelőtt 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem használhatod. Az elektromos dohánytermékekre is ugyanazok a szabályok, engedélye, tiltások vonatkoznak mint az analóg cigikre.
tegnapelőtt 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az IQos is mocskosul rohadt büdös, maximum annyival jobb, hogy kevésbé ivódik be a szaga mint a cigarettának. De ettől még büdös mint állat.
tegnapelőtt 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom hogy a wc-ben se cigizz, mert elég sok euród fogja bánni a kalandot.

Vigyél nikotintapaszt, vagy rágj bagót, vagy menj autóval...

tegnapelőtt 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Bécsben a Hauptbahnhof-on külön bemondják, hogy az "e-füstölők" használata is tilos.
tegnapelőtt 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a vonatokon de az állomások területén is tilos!
tegnapelőtt 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktad hallani a bemondót? "A dohányzás, valamint az elektronikus cigaretta és a dohányzást imitáló elektronikus eszközök használata tilos!"
tegnapelőtt 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Repülőn tudom, hogy minden ilyen tilos, de ott nem lehet szeparált kocsit csinálni vagy ablakot nyitni, mint vonaton.

Mellesleg nem én vagyok dohányos, hanem a párom és bocsánat, de nemdohányzóként mondom, hogy sokkal kevésbé büdös, mint a rendes cigi. Nem kellemes ugyan, de nem is marad meg a szaga.

A kocsi az alternatíva, de nem feltétlen akarok 800km-t egyben levezetni.

tegnapelőtt 21:48
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig vagy kibírja, vagy nem megy sehova. Esetleg ha a vonat hosszabb időre megáll egy állomáson, leszáll a vonatról, elhagyja az állomás területét, ott rágyújt, majd vissza.
tegnapelőtt 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!