Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nemzetközi vonatokon lehet...

Nemzetközi vonatokon lehet füstmentes (hevítős) dohányzóeszközt használni?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, már egyik vonaton sincsenek dohányzó kocsik, de mi a helyzet a hevítős cuccokkal, mint az iQos? Egy erős dohányosnak elég nehéz kibírni 7-8 óra vonatozást és ugye iQos esetén nincs füst, sem füstszag.

júl. 1. 14:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem! Ugyanúgy büdös.

A dohányos oldja meg, egyéni probléma. Bírja ki vagy szálljon le útközben és utána menjen a következővel.

júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
#11 Nézd, én sem szeretem a dohányzást, soha nem bagóztam, a párom viszont igen. Áttért rendes cigiről iQos-ra és sokkal kevésbé zavaró a szag. A rendes ciginek maró füstszaga van, ami beivódik a ruhába, hajba, mindenbe. A hevítősnek egy nem túl kellemes, édeskés, kissé műanyagos szaga van, ami viszont nem marad meg és nem ivódik bele a cuccokba.
júl. 2. 12:38
 13/17 anonim ***** válasza:

#12

Nézd, nem fogod bemagyarázni nekem hogy én (meg az emberek többsége) mit tartok büdösnek.

júl. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Oké, ízlések és pofonok. Nem azt mondom, hogy nem büdös a hevítős, csak hogy a rendes cigi sokkal rosszabb.

Amúgy meg én meg ezeket az erős sportdezodorokat tartom veszett büdösnek és marha sokszor találkozok a szaggal a liftben pl. Sosem használok ilyeneket, helyette normális parfümöt fújok magamra.

júl. 2. 13:47
 15/17 anonim ***** válasza:

Azért nem érzed büdösnek mert már hozzászoktál. Én miután elköltöztem anyáméktól (aki erős dohányos volt) akkor jöttem rá hogy milyen illtos is a világ és mennyire büdös a cigi. Teljesen tönkretette a szaglásomat a passzív dohányzás.


Nade a kérdés lényege az hogy a nemdohányzók védelméről szóló törvény rendelkezik erről a témáról és az alapján semmiféle dohányterméket nem lehet használni, fogyasztani, füstölni, párologtatni sem a vonatokon, sem az állomásokon. Pont. Elég szomorú hogy bagósként és bagós párjaként ezt nem tudjátok.

júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Szökőévente egyszer utazom vonaton. Nekem nem téma a dohányzási tilalom, a páromnag gond.
júl. 2. 15:13
 17/17 Szolovjov ***** válasza:
Minden dohányzást imitáló eszköz használata is tilos.
júl. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!