Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nem ált meg a buszsofőr?

Nem ált meg a buszsofőr?

Figyelt kérdés

Le akart szálni egy anyuka meg a tini gyereke a buszrol egy olyan buszmegalloban ahol az elött mindig megállt, viszont most tovabb hajtott, az anyuka oda ment a buszsofőrhöz és megkérte hogy áljon félre egy pillanatra hogy ki tudjanak szálni hisz a városban az volt az utolso buszmegallo amit elhagyott egyenes tág út volt, a sofőr azt mondta hogy ez nincs benne a menetrendemben, aztán oda ment a tini fiu is és mondta hogy , "azért kur@r@@ félre állhatott volna nem lett volna olyan nehéz"

Vagy valami ilyesmit mondott, aztán mikor már a másik városban volt és leszált az anya meg a fia a fiu felkuiabált a soförnek hogy rohadj@ál meg, mi a véleményetek kinek van igaza?



#busz #tini #anya #Navy Seal #Tömegközkekedés
jún. 27. 11:22
A kérdező szavazást indított:
Busz
Tömegközlekedés
Navy SEAL
Anyuka
Tini
14 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi a szavazás miadt nem tudtam hogy ez hogy müködik még uj vagyok itt
jún. 27. 11:23
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
A sofőr nem állhat meg menetrendi buszmegállón kívül, gps-szel meg mindenféle szarral nyomon vannak követve. Benézte, ez van, emiatt nem kell minősíthetetlenül viselkednie senkinek.
jún. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
88%
Jeleztek?
jún. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Te sem tudsz rendes szavazást kiírni?


A buszsofőrnek volt igaza. Suttyóék meg hívjanak taxit legközelebb, az háztól házig viszi őket.

jún. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3 igen, sokszor van ez amugy és akkor mindig félre áll a sofőr
jún. 27. 11:25
 6/11 A kérdező kommentje:
A többi sofőr
jún. 27. 11:26
 7/11 BeefEater ***** válasza:
100%

Ha a megálló szerepel a menetrendben és időben jeleztek (nem 5 másodperccel a megálló előtt), akkor ha nem áll meg a buszsofőr akkor nyomják meg a vészjelzőt, amikor hazaértek tegyenek írásban panaszt a buszos cégnél.


Ha jól értem a megálló után lakott területen kívül kellett volna letennie az utasokat - ebből valóban lehet problémája.

A "tini fiúnak" igaza van ha időben jeleztek, de ez a stílus a probléma megoldását nem segíti elő.

jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori, hogy egyes járatok néhány megállót kihagynak. Én pont a hónapban találkoztam ilyennel Somogy vármegyében. Ráadásul a száma is ugyanaz a két járatnak, de a korábbi az utolsó városban megáll 5 helyen, míg a későbbi csak a végállomáson. Utána kell nézni a kiszemelt járat megállóinak, ha nem rutinból utazol és már jól ismered a járatokat.
jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha jeleztek és fel van tüntetve a menetrendben, hogy ott megáll, akkor az utasoknak volt igaza.

Ha nem, akkor a sofőrnek.

Az nem indok, hogy de a Józsi múltkor megállt itt is. Láttam már olyat, hogy a buszos csak úgy kirakott valakit (ismerősét, másik buszost) olyan helyen, ahol a közelben sem volt megálló, mert neki ott volt jó. De ez nyilván nem szabályos.

jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Hintalow ***** válasza:
100%

A Navy Seal az hogy? 😂

A végén a haditengerészeti kommandósok tették helyre a feszül helyzetet? 😁

jún. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!