Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Csak engem idegesít Kuhár...

Csak engem idegesít Kuhár Bence undorító stílusú fröcsögése?

Figyelt kérdés
[link]

2023. aug. 25. 22:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Szerintem tök idegesítő, hogy a GYSEV-et meg az ÖBB-t szentnek kezeli, a MÁV-ot meg úgy lehordja, mint a román vasutat.
2023. aug. 25. 22:58
 2/15 Justinianus ***** válasza:
46%
És még h.lye is hozzá, mint a segg.
2023. aug. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Annyira jó, hogy nem is tudom ki az. Így egyáltalán nem is tud idegesíteni. Ha téged idegesít, akkor miért nézed/olvasod?! Elfogyott a lesz@arom tablettád?!
2023. aug. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
De idegesít. Megoldás: nem nézem.
2023. aug. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 a videóit már én is kihagyom, de a face az feldobja
2023. aug. 25. 23:19
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Erre a magyarázat roppant egyszerű.


Egyszerűen le van kenyerezve.



Addig bírtam ameddig lehetőségeihez képest belefektetett x összeget és csinálta ahogy tudta. Azért van akkora nézettsége meg követője hogy abból pénzt keressen s a megélhetése mellett tudná csinálni. Erre egyszer kapott a MÁV-tól egy oylan löketet hogy kapott bérletet minden vonalra 1 évre és bárhová elmehetett ahová akart szinte. Aztán egyszer azt mondták hogy nem, nincs több ilyen és akkor elkezdett tarhálni hogy tudjon venni... pff....


Az a baj vele hogy már agyára ment ez a dolog és már annyira kivesézte a dolgokat hogy már kínjába nem tudja mit kezdjen magával. Megértem hogy ez neki hobbi, és az utókornak akarja megőrizni ezeket a dolgokat meg gyerekeknek is készíti. De azért szerintem már igen csak kivan égve a srác és már nem tud úgy mit hozzátenni és szerintem tuti bekattant és azért írta amit vagy nem tudom.


Régen szerettem, de már szinte unalmas.

2023. aug. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Mibe telik fb-n rányomni, hogy nem vagy kíváncsi az ehhez hasonló tartalomra, aztán problem solved, nekem sosem dobott fel ilyesmit érdekes mód.
2023. aug. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Minden posztják ki fogod ide tenni?
2023. aug. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%

Kiment huszadszorra is a Bivalyretre kotoraszni a nehai 51-es villamos utan? :)



39F incel

2023. aug. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%

Hihetetlen milyen emberek vannak.



39F incel

2023. aug. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!