Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tuszon Bence új igazságügyi...

Árokpart kérdése:

Tuszon Bence új igazságügyi miniszter úr másnak is szimpatikus?

Figyelt kérdés
Szerintem ígéretesnek tűnik főleg annak tekintetében, hogy HOUSTON tiszteletbeli polgára is volt, nyugati szemléletű embernek néz ki első látásra. Mindenesetre Varga Juditnál jóval demokratikusabb vonalat fog szerintem vinni. Ezeknek tükrében van remény arra, hogy az állam szehmensei újra demokratizálódnak, sőt a nyugat-európaihoz vagyaz USA-i hoz hasonló polgárbarát lesz?
2023. aug. 9. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Rettenetes kiül az arcán a kokó. Durván tolhatja.
2023. aug. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként konkrétan miben demokratikusabb VJ-nál?
2023. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es Úgy értem, hogy remélhetőleg visszatérnek a rendőrség, a büntetés végrehajtás és a többi hivatalok a korábbi demokratikus ügyfélközpontú kerékvágásba .
2023. aug. 9. 23:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Szimpatikusabb lenne egy karón
2023. aug. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer beüllt a parlamentbe egy G'N'R-es pólóba. Kb az volt az egyetlen értelmezhető megmozdulása.
2023. aug. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!