Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Feljelentettem a buszsofőrt...

Feljelentettem a buszsofőrt és most félek vele utazni(?)

Figyelt kérdés
Egyik nap előbb ment el négy perccel (láttam,mert szembe jött velem, miután elhagyta a megállót,ahova a háztól vissza kell sétálnom). Másnap mikor szálltam fel ezt szóvá tettem neki,erre elkezdett gorombáskodni,majd feljelentettem a cégénél. Mindig ő van,mert vidékről beszélünk (ahol ráadásul kétóránként van busz), ráadásul ugye tudja, hogy én jelentettem fel,mert szóvá tettem neki és velem veszett össze. Most félek majd vele menni. Ti is paráznátok a helyemben?
2023. máj. 27. 19:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%

"Csak magyarázatot vártam tőle, és esetleg hogy megígéri, hogy nem megy el előbb soha többé. A késésre mindig lehet magyarázat,de a sietésre nem. Itt a munkámról és a megélhetésemről van szó."

a munkámról és megélhetésemről van szó, de négy perccel a busz menetrend szerinti indulása előtt még futótávolságra sem vagyok a megállótól... LOL

2023. máj. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
(és két óra múlva jön a következő...)
2023. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%
Én abszolút megertelek kérdező, viszont ismerek én is ilyen mindenkit feljelentek mindenért figurákat… Inkább nem íron meg a véleményem.
2023. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%

Nézd, ha tényleg rendszerszintű probléma az, hogy elmennek gyakran a buszok hamarabb, azt jelezni kell a szolgáltató felé. Egész egyszerűen azért, mert máskülönben ez nem fog változni. Mert mitől is tenné?


Innentől kezdve viszont kommunikációs stílus kérdése, hogy ez a jelzés okoz-e nehézséget a te és a buszvezető közötti napi interakciók során.

2023. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%

Nevetséges vagy kérdező, magyarázatot vártál, vagy ígéretet? Te minek nézed a buszsofőrt, és kinek képzeled magad?


Egyébként miért félsz vele utazni ezek után? Szerinted személyes vendettából majd karambolba viszi az emberekkel teli buszt, hogy veled kitoljon?

2023. máj. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
77%
Csak a szokásos magyar hozzáállás ment oda-vissza alapon, nyugi.
2023. máj. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
68%
Ennyi örömöd legyen egész életedben!! Remélem ott is fog hagyni ,többet nem vesz fel!!! Majd remélem téged is feljelentenek a melóhelyeden ,ha valami hibát vétesz,te szerencsétlen!!!
2023. jún. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!