Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Feljelentettem a buszsofőrt...

Feljelentettem a buszsofőrt és most félek vele utazni(?)

Figyelt kérdés
Egyik nap előbb ment el négy perccel (láttam,mert szembe jött velem, miután elhagyta a megállót,ahova a háztól vissza kell sétálnom). Másnap mikor szálltam fel ezt szóvá tettem neki,erre elkezdett gorombáskodni,majd feljelentettem a cégénél. Mindig ő van,mert vidékről beszélünk (ahol ráadásul kétóránként van busz), ráadásul ugye tudja, hogy én jelentettem fel,mert szóvá tettem neki és velem veszett össze. Most félek majd vele menni. Ti is paráznátok a helyemben?
2023. máj. 27. 19:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem jelentetted fel. Csak bepanaszoltad.


Meg amúgy magadnak csináltad a problémát, de amúgy mégis mi történhet?

2023. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
Tuti nem utaznék vele. Egyszer majd nem áll meg ott ahol kéne, hanem mikor már üres a busz, kivisz valahova az isten háta mögé és elás egy fa tövében. De nézd a jó oldalát, 20 év múlva lesz rólad egy film. Ha gondolod írd le még most, hogy kit szeretnél, hogy játsszon téged.
2023. máj. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%

Magadnak kerested a bajt. Most idd meg a levét. Nehéz lehet az élet veled.

66 évemben járok. Több tízezer alkalommal panaszkodhattam volna hasonlókért. És egyszersem tettem. És nem azért mert gyáva vagyok hozzá, vagy nyuszika.

Jobban alszom így.

2023. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Amikor bepanaszoltad, gondolnod kellett volna rá hogy kellemetlen lesz vele utazni ...nem is értem mit vártál, hogy azonnal kirúgják egy panasz miatt?
2023. máj. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy kirúgják,csak elég bosszantó volt az eset, reggel dolgozni mentem volna, és még ilyenkor is két óránként jár a busz felénk, aztán másnap mikor mondtam neki még ő volt felháborodva. Tudom, nem gondoltam előre,de mondjuk ez is szomoejz, hogy még nekem kell félnem, pedig fizetek egy szolgáltatásért,amit nem kapok meg, ráadásul aztán még a "szolgáltató" a bunkó.
2023. máj. 27. 19:55
 6/17 anonim ***** válasza:
61%

Ő nem szolgáltató. Másrészt kíváncsi lennék a stílusodra.

Nem úgy kezdődött, hogy "visszaütött"?

2023. máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Szépen le lettünk pontozva ...gondolom a buszsofőr is...ez sokmindent elárul a stílusodról. Nyilván xarul viseled a kritikát.
2023. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Indíts kamerát suttyomban mindig, mikor felszállsz. Ha parasztkodik veled, lesz bizonyítékod.
2023. máj. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Jajj ,7-es... Még nem pontoztam senkit sem,nem én voltam. Na mindegy,az emberek úgyis azt hisznek,amit akarnak.


Nem beszéltem trágárul,ha arra gondoltok,de mondjuk nyilván nem Áldás békességet mondva és kézenfogva kérdeztem meg tőle azt, hogy miért ment el tegnap korábban.

Amúgy 6-os,ki akkor a szolgáltató? Ő a Szolgáltató munkavállalója. És ez az ő felelőssége.

Egyébként a válaszadók többsége gondolom autóval rendelkezik, és nem jár tömegközlekedéssel, főleg egy olyan faluban nem, ahol két óránként jár a busz hétköznap reggel.

2023. máj. 27. 20:49
 10/17 A kérdező kommentje:
Csak magyarázatot vártam tőle, és esetleg hogy megígéri, hogy nem megy el előbb soha többé. A késésre mindig lehet magyarázat,de a sietésre nem. Itt a munkámról és a megélhetésemről van szó.
2023. máj. 27. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!