Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Normális, hogy a villamosvezet...

Normális, hogy a villamosvezető rendőrt hív a győztes meccset ünneplő szurkolókra??

Figyelt kérdés

Múltkor olvastam...

Állítólag ugráltak meg ajtót rángattak a villamoson a szurkolók.

De ez miért baj? Megis mit kéne tenni egy GYŐZTES focimeccs után???



2023. ápr. 24. 07:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

A foci drukker közösség az egyetlen hely ahol az átlag proli úgy viselkedhet, ahogy akar. Ezért úgy viselkedik mint az utolsó putris cigányok... :D


De másnap munkából hazafelé baktatva ő lesz az legnagyobb csendben, amikor felszállnak az igazi cigányok és magában fog morogni, hogy miért nem lehet a hősies munkában elfáradt dolgozó embernek nyugalma.


Amúgy totál nem értem miért kell ez hozzá tartozzon a focihoz, és miért képes a világon az összes más sport relatív kulturált szurkolótábort kitermelni.

2023. ápr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
57%

Való igaz, az én tetszésem sem nyerte el a villamosvezető eljárása.


A helyében én magam támadtam volna a férgekre.

2023. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
100%
Persze hogy normális. Be kell tartani az utazási feltételeket akkor is ha nyert a csapat. Az ajtót tilos rángatni, általában letiltanak a villamosok ha nyitott ajtót érzékelnek. Az ugrálás pedig balesetveszélyes, járműsiklás is lehet belőle.
2023. ápr. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért az normális, hogy egy meccs után így kell viselkedni? Gondolom meg volt rá az oka a villamosvezetőnek ha a szurkolók között egyesek veszélyeztették a biztonságos közlekedést, a villamosvezető meg nem fogja magára vállalni ha baleset történik ezek után. Az utazási feltételek felszálláskor elfogadtadd így vállald is a következményeket ha azokat nem tartod be. A villamos rongálása meg büncselekmény ami szintén hatósági intézkedést von maga után. Ha gól örömbe szét vernék az autódat te is ott ugrálnál a tetején vagy rendőrt hívnál?
2023. ápr. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Régen olvastam ennyire egybites kérdést. Az örömködés nem lehet ok a vandalizmusra. Szerintem ez csak egy sima troll, a Kérdező meg a kérdése is.
2023. aug. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!