Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Létezik Budapestnek két olyan...

Létezik Budapestnek két olyan pontja, amik között menetrendszerűen 7 darab járművel a leggyorsabb utazni?

Figyelt kérdés
Olyan van, ahol 6 jármű kell a leggyorsabb utazáshoz.
2023. febr. 16. 23:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik.
2023. febr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
A hatjárműs változat engem mondjuk engem érdekelne, mert bárki mondhassa, de alátámasztás nélkül üres szavak. Szerintem nincs olyan, hogy hat jármű a leggyorsabb, őrmezőről elmegyek Rákosra 3-mal...
2023. febr. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Például a Simongát utca/Nagytarcsi út megállóból elmenni Csepel bármely részére, amely nem a HÉV közvetlen közelében van, 6 járművet igenyel a leggyorsabb utazáshoz.
2023. febr. 17. 21:13
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
#3 Akárhogy számolom, Csepelre eljutsz 2 busszal, aztán Csepelen belül is busz. Na meg Csepelen belül simán gyorsabb gyalog megtenni egy részt, mert ugye ha 15 percenként jár a busz, és valami gyalog 18 percre van, akkor gyalog gyorsabb. De kösz, hogy hoztál konkrét példát. :)
2023. febr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

#4


A leggyorsabb útvonalhoz nem elég az a 2 busz, amiről te beszélsz.

2023. febr. 18. 12:31
 6/25 anonim ***** válasza:
Mi a leggyorsabb hat jármű?
2023. febr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Felteszem külön kérdésben, aztán találjátok ki. Állításotok szerint úgyis csak be kell írni az útvonaltervezőbe, ahogy azt sok más kérdésnél kioktatóan közlitek.
2023. febr. 19. 12:16
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
#7 Én ilyet még senkivel nem közöltem, kioktatóan főleg nem, szimplán csak járok annyit Csepelre/Csepelről, hogy tudom, nem mindig a HÉV a leggyorsabb, meg vagyok annyira rugalmas, hogy megnézem a menetrendet a megállóban, és ha soká jön a busz, sétálok valamennyit. És így gyorsabb. Annyira nem kényelmes a buszozás, hogy mindegyiket kipróbáljam.
2023. febr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Hát pedig Csepelre kb. mindig a HÉV a leggyorsabb. A jelenlegi kérdésnél is rossz válasz minden ettől eltérő megoldás.
2023. febr. 19. 13:36
 10/25 anonim ***** válasza:

Hát az általad említett Simongát utcától csak a Müpáig egy bő óra, mire busszal-hévvel-metróval-villamossal eljutsz a csepeli hévig. Utána még döcögsz a héven meg esetleg egy csepeli buszon. Az a csepeli rész, ahol minden utca valami égitestről van elnevezve megint egy bő fél óra, inkább szűk háromnegyed. Simongát utcától 3 busszal 100-110 perc alatt ott vagy.


Azt se felejtsd el, minél többet szállsz át, az átszállások közti apró séták és a várakozási idők többet hozzádobnak az utazási időhöz.

2023. febr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!