Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mást is idegesít a Keleti...

Mást is idegesít a Keleti Pályaudvaron lévő vonatjegy automaták használhatatlan és lassú felülete?

Figyelt kérdés

Mindegyik automata ugyanolyan rosszul működik, nem csak egy a sok közül.

Gyakorlatilag az érintőképernyő sem működik rendesen, nyomkodni, tapogatni kell körbe a "gombot", mire érzékeli a nyomást. Mindemellett végtelenül lassú egy szimpla jegyvásárlás, akár 2 percbe is beletelik, miközben kígyózik a sor az emberek mögött.


Mindenhol ilyen szar a Mávos jegyautomata?


Annyira felidegesít mindig, hogy legszívesebben szétverném kalapáccsal. Felháborító, hogy ezért a hardverért és szoftverért valakinek fizettek. Biztosan jó nagy mutyi volt.


2022. márc. 12. 16:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
Válts online jegyet, problem solved.
2022. márc. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hardver a baj, hanem az, hogy minden lépésnél online kaocsokatot létesít, adatokat cserélget a szerverrel, ami valószínűleg eleve le van terhelve, mert több száz másik automatánál is jegyet vesznek országszerte. Mivel az elérhető jegytípusok és áraik szökőévente egyszer változnak, de a menetrend se változik óránként, elég lenne ezeket az adatokat a változás előtti éjszaka sorban ráküldeni az automatákra, az egyetlen online művelet onnantól az IC helyfoglalás lehet csak, minden más dolgozhat helyi adatbázisból, sokkal gyorsabb lenne minden. Az érintőpanel meg egyszerűen egy olcsó szar, a BKK automatáknak is ez a baja, ezen minőségibb alkatrészek segítenének, csak azt drága cserélni ha berúgják.
2022. márc. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

#1: Feleslegesen írtál ilyen marhaságot. Az online jegyet nem tudom elszámolni ott, ahol elszámolják a jegyeimet.


Kevesebbet kéne lopni a közbeszerzésekből, és a pénzt valódi fejlesztésekre használni, na az lenne az igazi problem solved.

2022. márc. 12. 16:53
 4/26 anonim ***** válasza:
79%

Nem írtam marhaságot, csak nem tudtam a seggemből kirántani, hogy ilyen szutyok szarhalom helyen dolgozol.


Bocs a stílusért, de a válaszodból úgy látom, nálad ez működik. Tulok.

2022. márc. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Megint marhaságot írtál...
2022. márc. 12. 17:10
 6/26 anonim ***** válasza:
79%

#5

A kérdésben sehol sem említetted, hogy nem tudod elszámolni, de még olyat sem, hogy el kellene. Innentől kezdve nem lehet marhaság egy hétköznapi tanács, mert nem írtál kizáró okot.

Üdv: egy új válaszoló.

2022. márc. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%

#6:

Köszi 6-os, hogy megvédtél, de láthatóan 2 agysejtje van, ez az érvelés már meg fogja haladni a szellemi teljesítményét. Kár a gőz érte.

Üdv: 1 és 4 válaszoló.

2022. márc. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%
Verd csak szét, az aztán mindent meg fog oldani...
2022. márc. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
68%
A BKK is hulladék, kisföldalatti Vörösmarty tér, elég sok külföldi is használja. Múltkor próbálkoztam kb két járat ment el mire feladtam, az ellenőr meg ott állt lent tőlem 2 méterre...át sétáltam a Deák térre ott jó volt.
2022. márc. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
39%

#4

Hatalmas marhaságot írtál. Ha GYK-n feltesznek egy kérdést, akkor a kérdésre kell válaszolni, nem másra.

2022. márc. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!