Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Meg tudom venni anyámnak...

Meg tudom venni anyámnak előre a vonatjegyét?

Figyelt kérdés

Édesanyám két hét múlva utazna fel Pestre.

Ellenben anyagi kerete nem biztos, hogy meglesz rá, a bankkártyára való utalás kizárt, mert elképzelhető, hogy számlatartozás miatt azonnal levonná a bank.

Megoldható, hogy online vásároljak jegyet, amit esetleg mobilapplikációban fel tud mutatni?


2022. jan. 14. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mobilappon keresztül lehet jegyet vásárolni, csak akkor nem az ő kártyáját kell beállítani a fizetésnél, hanem valaki másét. A jegyet viszont az ő adataival kell megváltani. De ez nem akadály: nem feltétel, hogy a kártya annak a nevén legyen, aki a jegyet váltja.
2022. jan. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%
Jaj, elfelejtettem: az appban vásárolt jegyet azon a telefonon kell megváltani, ami az utazáskor nála lesz, mert azon tudja bemutatni. Arra nincs mód, hogy a te telefonodon megváltott jegyet átküldd neki.
2022. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, megveszed online (az ő nevét meg az adatait írd be persze) és elküldöd neki azt a pdf-et, amiben a jegy van a QR kóddal. Ehhez mobilaplikációt sem kell letölteni. Én így szoktam jegyet venni vonatra, mikor néha azzal utazok.
2022. jan. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van, megveszed az ő nevével és születési idejével online a jegyet és az e-mailben kapott pdf file-t átküldöd neki. Így elegendő , ha van egy feltöltött telefonja, amin aránylag gyorsan meg tudja nyitni a lehetőleg lementett dokumentumot.
2022. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!