Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért kerül az "okos jegy" a...

Miért kerül az "okos jegy" a MÁV appban fele annyiba, mint a normál, kasszás jegy?

Figyelt kérdés
Mi a trükk? Sosem használtam még.

2022. jan. 26. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Mert nem kell hozzá pénztáros.. stb stb.. plusz ezzel akarjak átszoktatni az emberekrt...
2022. jan. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
MErt az utazókat egyre inkább az online jegy felé akarják terelni, így kedvezményt adnak, hogy megérje azt választani.
2022. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Így már logikus.
2022. jan. 26. 21:53
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
10% a kedvezmény online jegyvásárlásnál.
2022. jan. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 én pontosan 50%-kal tudtam megvenni olcsóbban. Semmi kedvezmény, helyjegy, minden benne. Ezért is furcsállom
2022. jan. 26. 22:06
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

A válaszadók keverik a dolgokat. Az online jegyvásárlásnál 10% kedvezmény van, ennek az a célja, hogy e felé a jegyváltási mód felé tereljék az utasokat. Hasonló célból automatás vásárlásnál 5% kedvezmény van. DE! Az okos jegy nem az online vásárolt jegyet jelenti!

Az okos jegy lényege, hogy minél hamarabb váltod meg a jegyedet egy adott vonatra, annál olcsóbb (nyilván egy bizonyos szintig, és nem is minden vonatnál van).

2022. jan. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
2022. jan. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tehát utánanézhettem volna... :D Azért köszi srácok, mindenkinek ment a +!
2022. jan. 27. 09:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!