Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit szóltok a dec.14-től...

Mit szóltok a dec.14-től bevezetendő vonatmenetrendhez?

Figyelt kérdés
2008. nov. 30. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hú én erről lemaradtam. Megosztanád velem is?
2008. nov. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Semmi extra. Csak hogy kinek mennyire jött be, illetve fog bejönni az eddigi utazásaihoz viszonyítva.

Én eléggé gondban vagyok, mert Békéscsaba-Szolnok, Szolnok-Hatvan útvonalon Szolnokon mindössze 7 v. 8 perc áll rendelkezésre az átszállásra, attól függően hogy jövünk, vagy megyünk.

Ez nem lenne rossz ha egyedül utaznék. De van egy másfél éves gyermekem, akivel ha megyek és még van nálam csomag is, akkor képtelenség ennyi idő alatt átszállni. Míg lemegyek vele a sok lépcsőn meg míg felmegyek a másikon, arról nem is beszélve hogy míg megnézem honnan megy a másik, vele, hát ez lehetetlen vállalkozás. A nyáron voltam már vele, mivel apucit nem engedték el a munkahelyről így kénytelen voltam egyedül menni, de akkor volt a Krakkói amiről nem kellett átszállni, de az csak aug. közepéig van kb., aztán pedig volt vagy 2-3 vonat aminél 33 perc volt a két vonat között, így ez a 33 perc szuper volt a kicsivel az átszállásra. Így most nagyon szomorű lettem, hogyan is fogok én most vele menni egyedül, mert 7-8 perc nagyon nagyon kevés.

Az idősekről meg már ne is beszéljek. Őnekik se hiszem hogy elég ennyi idő. Pláne ha nem is nagyon szoktak utazgatni és néha néha elmennének rokonhoz, unokához, valahova, még nekik meg is kell találni, meg le a sok lépcsőn, meg fel.

Én nem azt mondom hogy rossz, hanem hogy meghagyhattak volna 1-2 vonatot ilyen 33 perces átszállással is. Csak hogy mindenkire gondoljanak, oda vissza egyaránt.

Gondoltam hogy írok nekik, de nem tudom hova kéne, a másik meg hogy úgy gondolom hogy hiába is írnék, mert úgysem fogalalkoznak vele.

Csak ezért jutott eszembe ez a kérdés. Érdekel más területen mi a helyzet ezügyben. Pozitív, negatív, minden.

2008. dec. 1. 11:55
 3/5 anonim válasza:
100%
Nekem eleg rossz ez az uj menetrend. Bar a napi ingazasomba kulonosebben nem fog gondot okozni, de a baratnom videken lakik, es hetvegente utazok hozza... Eddig 2orankent mentek mindig a vonatok, tok jo volt, lehetett tudni nagyjabol mikor megy, most meg osszevissza fog... lesz h 1ora kulonbseggel indul, lesz h 3ora... nameg kivettek az utolso 1-2vonatot, ami pestrol menne hozzajuk :S:S. Amugyis ruhellem a mavot, ezzel sem loptak be magukat a szivembe. remelem az uj menetrenddel jon az aremeles is...
2008. dec. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én utazásomat nem zavarta be a menetrend, csak ez a rohadt sztrájk, viszont kérdezem, NEM LESZ áramelés, azt mondták. Reménykedjünk.....
2008. dec. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utóbbi válaszoló vagyok. Mivel 14-e óta nincs "normális" vasúti közlekedés egyelőre felesleges volt bevezetniük a menetrendet. Talán ha dolgoznának akkor észrevennénk a változást.....
2008. dec. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!