Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Titeket nem zavar, hogy a...

Titeket nem zavar, hogy a tömegközlekedèsen potenciàlis bűnözőkkel utazunk együtt??? 10000-ért???? Komolyan felháborító, milyen emberek szállnak fel, rendesen félek tőlük. Nem hiszem el, hogy semmit nem lehet tenni!!

Figyelt kérdés
2020. aug. 15. 12:23
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:

29 nem vígasztal, hogy máshol rosszabb. Sajnálatos.

Nem szeretném elviselni a hülyéket sem és elkerülni nem tudom a “lopósokat”; mert nem tudok más tömegközlekedést használni egyelőre.

2020. aug. 16. 10:57
 32/50 anonim ***** válasza:
64%

Nyugi cicus!

Majd felszedsz egy gazdag pali és majd visz a bombösével, tudjuk, hogy arra vágysz ez csak porhintés.

Naponta több millió ember használja a tömegközlekedést és nem panaszkodik a kitalált sérelmein.

2020. aug. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
32 elnézve a stílusod, inkább be írj ide többet, köszi.
2020. aug. 16. 12:24
 34/50 anonim ***** válasza:
62%

"Én jegyeztem meg a sofőrnek egyedül" mikor leszálltál.


Bár a sofőr közfeladatot ellátó, de nem hatósági személy.

Ugye, van telefonod és tudod a rendőrség számát?

Ha nem értesíted őket és miután leszálltál vér folyik, te is bűnös vagy!

Hogyan számolnál el lelkiismereteddel, hogy miközben megspóroltál magadnak egy hívás árát, másnak vére kellett follyon?

2020. aug. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:

na kellett nekem hozzászólni... már megint beleszaladtam egy lepontozós kérdésbe :D

meg egy olyan kérdezőbe akinek bármit mondunk nem hallgat rá és csak az van amit ő gondol.

akkor miért teszed fel a kérdést?

2020. aug. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:

Senkit nem pontozok sehova, nem érdekel a pontozás.

Mert mire kellene hallgatnom? Hogy igenis éljek együtt ezzel, mert ebben az országban ez van és kész? Vagy mégis mire?

Komolyan ne hülyéskedjünk màr.

34est meg válaszra se méltatom, komolyan jelentkezz be egy pszichológushoz, mert kicsit beteg, amit itt folyamatosan előadsz.

2020. aug. 16. 16:05
 37/50 anonim ***** válasza:
64%

"Mert mire kellene hallgatnom?"

feltettél egy kérdést. Általában azért teszünk ilyent, mert nem tudjuk rá a választ és azt várjuk, hogy mások megosszák a véleményüket velünk és okuljunk abból, illetve megfogadjuk a tanácsokat.

de te nem ilyen vagy hanem kérdezősködsz és utána mindenki elküldesz melegebb éghajlatra, mert nem az általad kiokoskodott mantrát mondja.

igaza volt az 5-ösnek. Leheet 30 vagy, de mentálisan, lelkileg még tini. elkényeztetett kis ....

2020. aug. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
És a kérdésben hol hangzik el olyan hogy elfogadjam-e vagy sem?
2020. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
A kèrdés az volt, hogy titeket tényleg nem zavar a fent említett állapot? És igen kiakadok azon, hogy tényleg nem zavar senkit, szép körképet a társadalom lelki vilàgáról. Nincs itt mit elfogadni, ez nem normális helyzet. Akkor sem ha személyeskedéssel próbàlod ezt lenyomni a torkomon. Így csak még komolytalanabb leszel.
2020. aug. 16. 16:29
 40/50 anonim ***** válasza:
69%

26-os! Na figyelj pajti! Elmondom mi a helyzet, van egy állapot, miszerint itt valaki sír amiatt, hogy neki nem szimpatikus, hogy ki száll föl a tömegközlekedésre. Ez oké, de sokan rohadtul nem értjük meg a hisztit tárgyát! ugyanis erre nincsen megoldás, te tudsz valami épkézláb választ, ötletet adni? Minden BKV megállóban legyen "face meg dress control" vagy milyen okos ötleted van? Ja, hogy nincsen, csak te is nyafogsz, hogy nem öltönyös úriemberek utaznak busszal. Szar ügy, az a magyar társadalom, amit ott látsz, én megértem, hogy nem tetszik, de ezek vagyunk. Valahol ez szomorú, de amit a kérdező művel az most csak hisztériakeltés, ő most kisírja magát és mint írja is ugyanúgy föl fog szállni, ahogy eddig. Tehát változik valami? Nem, lehet megoldást találni, nem.

Akkor van értelme itt "kérdést" kiírni, és neked még jól adni is alá a lovat? Nem...


Nem, azt írta le, hogy

"Senki nem szólt semmit azalatt az egy megálló alatt (inkább leszálltam)."-értsd, ő sem szólt semmit, inkább leszállt, neki sem az volt a reakciója, hogy vészjelző megnyomása, vagy valami, nem hanem leszállt.

"Én jegyeztem meg a sofőrnek egyedül, mikor egy megàlló után leszálltam,"

Tehát már leszállás során, mikor már rég eldöntötte, hogy ő is kiveszi a részét a közönyből, akkor menekülőben állítólag, mint Colombo nyomozó így az ajtóból visszafordult. Ez akkor sem a helyes eljárás, vagyis nem olyan, ami megoldást hoz, mint írtam ő is része annak, ami ellen itt sír.

2020. aug. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!