Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Titeket nem zavar, hogy a...

Titeket nem zavar, hogy a tömegközlekedèsen potenciàlis bűnözőkkel utazunk együtt??? 10000-ért???? Komolyan felháborító, milyen emberek szállnak fel, rendesen félek tőlük. Nem hiszem el, hogy semmit nem lehet tenni!!

Figyelt kérdés
2020. aug. 15. 12:23
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
19 és rohadtul nem volt vicces a szituáció.
2020. aug. 15. 18:37
 22/50 anonim ***** válasza:
23%
Ne aggódj kérdező ezzel a normálisabbak így vannak, aki mást állít annak vaj van a füle mögött, vagy csak nem kell tömegközlekedési eszközt igénybe vennie!
2020. aug. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
22 tudom, csak feháborítónak tartom, hogy ezek nem egyedi esetek, sokszor előfordul, mégsem csinàl senki semmit.
2020. aug. 15. 18:52
 24/50 anonim ***** válasza:
69%

22-es! Vagy csak nem egy hisztis kislány, aki ha csúnyán néznek rá a buszon máris sír a gyakorin. A tények, én lassan tizenöt éve használom rendszeresen a tömegközlekedést, eddig a legnagyobb "sérelem" ami ért, hogy rám esett egy gyorsításnál egy nagydarab fickó a trolin, és volt egy vonaton egy drogos barom, akit segítettem leszállítani a jegyvizsgálónak. Ennyi.

Igen vaj van a fülem mögött látod. Tudod ha nem, azt várná el a kérdező, hogy olyan legyen a tömegközlekedés mint egy Ritz hotel szalonja, máris nem kéne ilyen kérdéseket kiírnia.

2020. aug. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
48%
Nem is szólva arról, hogy a kérdező itt zokog, hogy jajjsenkinemteszsemmit, de bazz. ő sem szólna a buszvezetőnek, mikor helyzet van, csak rohan, hogy minél hamarabb leszállhasson. Aztán csodálkozik,tehát nem veszi észre, hogy ő is okozója a közönynek, ami miatt reklamál.
2020. aug. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
24%

24 Te sírsz itt a gyakorin amiatt hogy valaki felmert tenni egy kérdést azzal kapcsolatban hogy miért nincs leszabályozva az hogy kiszállhat fel, neked nem tetszik...



25, leírta itt valamelyik válaszban hogy szólt csak a sofőr letojta a dolgot. Jelenleg ott tartunk hogy akinek lényegében tennie kellene valamit annak hiába szólsz ő sem tesz semmit!

2020. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:

25 talán ha a fröcsögés mellett olvasnál is, láthatnád, hogy szóltam. Nem tettek akkor sem semmit. Többiben válaszra sem méltatnálak, mert fölösleges.

Az előző válaszolónak köszönöm, hogy érti miről írok. Sajnálatos, hogy senki nem tesz semmit, pedig már “vér is folyt” ( ahogy mondani szokàs, ugye a villamosos késelős ügy).

2020. aug. 15. 21:25
 28/50 anonim ***** válasza:
4%
Menjél akkor Taxival. Azt ne várd el, hogy itt olyan lesz a metrólejáró, mint Moszkvában, vagy olyan lesz a busz, mint Németben, hogy csak elöl lehet felszállni, ahol egy fémrúd nem is enged tovább, amíg nem kezeled a jegyed/nem veszel a sofőrtől, vagy olyan lesz a villamos, mint Amszterdamban, hogy csak középen lehet felszállni, ahol az ellenőr ül egy pultnál, és ha nem húzod le a kártyád az ajtó melletti szenzoron, lezavar a fenébe. Itthon ilyenek nem lesznek sosem, mert ez Magyarisztán. Ez van.
2020. aug. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
17%

3 év után voltam Budapesten... vettem egy 24 órást és bkv-ztam elég sokat, direkt nagy kerülővel mindem mindenhova a dolgaimat intézni hogy lássam a várost.

és igen, nem változott semmi mióta nem voltam, ugyanazok az arcok voltak jáérműveken mint 20-30 éve.

tudod én Kaposváron és aztán nem messze tőle egy kis faluban lakom és itt bizony komolyabb a helyzet a vonaton, buszon. vannak olyan faluk ahova a postás sem megy szívesen, vannak olyan városrészek ahova a futárok, ételfutárok fényes nappal sem szállítanak ki semmit!


ez ellen nem lehet tenni semmit.

Ha ezeket az egyéneket megreguláznál akkor nem lenne a világ összes rendőre... és a nyakunkra jönne az unió, meg mindenféle embervédő szervezetek, hogy micsoda militánk, rendőrállamos bajság van itt....

viseld el a hülyéket

a lopósokat meg kerüld el

defenzívt taktikát kell alkalmazni!

ne feledd, ezeknél te sokkal okosabb vagy! :)

2020. aug. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:
28 Igen, ezért “Magyarisztán”, mert ez a megoldási módszer, amit te is leírsz. Nem, nem az a megoldás, hogy én menjek taxival, különben is éljünk együtt a problémával, mert tömegesen tenni valamit, netán felszólalni màr nem megy, meg ne várják, hogy az legyen, ami jobb országokban? De képzeld én várom! Mert èn nem akarok így élni és de szerintem nekem is (meg a többieknek is az országban) pontosan ugyanolyan joga lenne úgy közlekedni, mint mondjuk Németország-ban. Úgyhogy de, én elvàrnám, hogy ugyanaz legyen. Minden megoldható lehetne, ha akarnàk.
2020. aug. 16. 09:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!