Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Lehet egyáltalán bliccelni?

Lehet egyáltalán bliccelni?

Figyelt kérdés
Mégis hogy lehet vonaton bliccelni, ha messzebbre utazom? Mondjuk 100 km felett? Lehetséges ez egyáltalán? Elvileg végignéz mindenkit a kalauz, szóval eleve kizártnak tartom, de ha bárki tud valami tuti ötletet, esetleg saját sztorit, akkor mesélje el legyen kedves :)
2010. júl. 14. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Alvást tetetni néha bejön.
2010. júl. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ki kell fogni egy csoportot ahol a csoportvezető mutatja mindenki jegyét, odaülni ha van üres hely és azt mondani velük vagy :)
2010. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha sokan vannak a vonaton, akkor igen. Amikor elindul, végigmegy az ellenőr, de a következő körnél már csak "új felszállók menetjegyét kérem", és megy végig. Legegyszerűbb ic-n, ha nincs tele, eszükbe sem jut, hogy valaki ott bliccelni próbál. Ha viszont tömve van, akkor nem lehet, mert ha állsz, azt rögtön kiszúrják. Vasárnap úgy jártam, hogy ment végig az ellenőt, és mire előhalásztam a jegyem, már rég elment mellettem. De volt olyan is, hogy visszajött hozzám, hogy "a maga jegyét kezeltem már?"

Szóval nincs 100%-os módszer, de azért lehet :)

2010. júl. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
amikor látod, h jön a kalauz, akkor elmész wc-re :D utána meg reménykedsz xD
2010. júl. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!