Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szoktál bliccelni? Mit csináls...

Szoktál bliccelni? Mit csinálsz ha jön az ellenőr és kéri a jegyet de nincs?

Figyelt kérdés
Tuti hogy vannak kiskapuk. Nem nagyon járok helyijáratos busszal meg villamossal se mert nálunk nincs villamos, de úgy tudom hogy elég drága egy vonaljegy.
2009. dec. 13. 09:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam,mivel van bérletem, de látom h mások hogy csinálják: a leggyakoribb hogy alvást színlelnek XD
2009. dec. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem is bérletem van, de tapasztalataim szerint nem nagyon szokták megúszni a büntetést. Ha elég talpraesett az illető, akkor azt mondja, nincsenek iratai és bediktál egy hamis címet, nevet.

Az előző hozzászólóhoz annyit, hogy szerintem egy alvással nem lehet átverni egy ellenőrt.. engem simán felkeltett a távolsági buszon, hogy mutassan a jegyem, pedig én tényleg aludtam:)

2009. dec. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Ne bliccelj, mert tőlem lopsz! Aki pedig tőlem lop, azt megkeresem, és megleckéztetem:)
2009. dec. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

10.23

Elöző hozzászoló, csak nem Szalainé Szilágyi Eleonóra személyesen?

2009. dec. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Távolsági buszon nem igazán "lehet". De BKV-n nagyon egyszerű: A következő megállóig utazom. Ugyanis a BKV üzletszabályzata szerint az érvénytelen utazási jogosultsággal vagy jegy nélkül utazókat az utazásból KI LEHET ZÁRNI VAGY MEG LEHET BÜNTETNI. Én a kizárást szoktam választani.
2009. dec. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
"Elöző hozzászoló, csak nem Szalainé Szilágyi Eleonóra személyesen?" Nem, egy átlag adófizető.
2009. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
csak a következő faluig veszed a jegyet (a sofőr úgyse emlékszik, hogy ki meddig kérte a jegyet)
2009. dec. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

régebben mindig blicceltem, kivéve a metrón. mostmár autóval járok, szerencsére vége a tömegközlekedéses korszakomnak. ha kéri a jegyem és nincs, akkor megmondom h nincs. had büntessen. aztán bemutatok az akácfautcában vmi bérletet és akkor megúsztam kevés pénzből. de mostanra már aztis emelték. engem életemben kb 3-4szer büntettek csak meg.

24L

2009. dec. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Villamoson nem nagyon szoktak aludni mert egy utazás csak pár perc:D


Egyszer amikor távolsági busszal mentem be e városba akkor a soför a mi falunk egyik megállójában hátranézett és kérdezte hogy ki vett ide jegyet mert emlékezett arra hogy valaki vett de senki nem szállt itt le:D


Villamoson a legelső megállóig szinte lebukás nélkül lehet bliccelni?

Valaki próbálta azt hogy a lyukasztónál ült le és amikor jött az ellenőr akkor lyukasztott?

2009. dec. 14. 07:29
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, mi egy időben úgy blicceltünk, hogy a lyukasztónál álltunk és lestük, mikor jön ellenőr.
2009. dec. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!