Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Normális a haveromnak ezen...

Normális a haveromnak ezen felfogása?

Figyelt kérdés

Ha megyünk valahová gyakran ő vezet.

Nem egyszer volt már, hogy pl valaki nem belátható kanyarban előzött minket, de a haver már látta hogy jön szembe egy teherautó.


Mondtam neki hogy fékezzen, mert az a marha akkor is előzni akar.

Amikor már az előző autós is észrevette hogy jön valami szembe, akkor sem fékelt le hogy visszasorakozzon mögénk, hanem annál inkább nyomta neki.

Haver meg így tök nyugodtan "ha megdöglik így járt". Azt mondta ő a szabályok szerint közlekedett, a többi meg nem érdekli.


Tényleg pár cm-en múlt hogy frontálisan ütközzön a kamion meg a személykocsis.


Mondjuk tényleg a másik sofőr is fsz volt, mert ha lazán visszafékez vissza tudott volna mögénk sorakozni, de annál inkább nyomta a gázt.


A haver ezeket totál leszrja, sok ilyen eset volt már, de ő egyszer sem fékezett vissza vagy húzódott le ilyen végett. Azt mondta aki eszetlenül előz előbb utóbb rácseszik



2019. jún. 25. 15:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
Én egyetértek a haveroddal, "aki hülye halljon meg" tartja a mondás.
2019. jún. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
68%

"Én egyetértek a haveroddal, "aki hülye halljon meg" tartja a mondás."


A fö probléma csak az ezzel, hogy nem vagy nem csak az hal meg, aki hülye, hanem mások is, akik éppen ott vannak a helyszinen.

Pár éve volt nálunk olyan baleset, hogy egy szabalytalanul elözöt nem engedtek vissza hozzád hasonlók, ezért a járdaszigetet tartolta le a szabálytalankodó. Neki nek lett komolyabb baja, viszont több ember meghalt és több mint 10 került többé-kevésbé súlyos sérülésekkel kórházba. Aki meg nem engedte vissza, az örülhetett, hogy ö hü de kemény fickó! De szerinted gondolom, akkor is neki volt igaza!

2019. jún. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Alex Fly ***** válasza:
80%

Ja, "aki hülye, haljon meg"...

Aztán ha szemből egy jól megpakolt pótos IFA jön és az előző tulok úgy gondolja hogy ahelyett hogy frontálisan megcsókolná, inkább a haverodat dúrja le az útról az árokba; majd a haver lesz az a bizonyos hülye...

2019. jún. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A főutakon kb minden 2. hosszú úton be kell így engednem valakit úgy, hogy 60-70 re lefékezek. Mivel én 90-100-al szoktam mennni ezért nagyon gyakran előzgetnek engem (a magyar főutakon a valóság az, hogy 70% 120 felett száguldozik és nagyon veszélyes előzésekbe kezd) de a közlekedés nem arról szól, hogy megleckéztessünk másokat. Ha nagyon zavarja akkor vegyen egy kamerát és jelentgesse fel azokat akik miatt fékeznie kell.
2019. jún. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!