Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi pénzt adjak haveromnak...

Mennyi pénzt adjak haveromnak a fuvarért?

Figyelt kérdés
Egy 1.3-as, 64 lóerős Samura-al mentünk összesen 20 kilométert. Az út dimbes-dombos volt, helyenként viszonylag nagy emelkedőkkel. A kocsit állandóan 5 ezer körüli fordulatszámon pörgette, végig padlógázzal mentünk. Ilyenkor az autó 100 kilométerre vetítve mennyit fogyaszt körülbelül?
2015. máj. 17. 08:17
 1/9 anonim ***** válasza:
őt kérdezd, hoyg így mennyit eszik, jobban tudja, de szerintem nem lehetett olyan sok... max 5 liter, de lehet nincs igazam.
2015. máj. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mármint 5 liter a 20 kilométeren.
2015. máj. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 schocko ***** válasza:
...az üzemanyagköltség két-háromszorosát szokták adni, ebben az esetben minimum 1000 forintot...
2015. máj. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kb. 5 liter, adj egy kétezrest, meg legkozelebb hívd meg egy KVra
2015. máj. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát azért a benzinköltség 3-szorosát biztos nem fogom odaadni. Nem egy ismerős aki szívességet tett, hanem egy jó haver, akivel szórakozásból elmentünk egy körre. Én is hurcolászom őt kocsival, meg ő is engem, szóval szerintem egy ezres elég lesz neki.
2015. máj. 17. 09:18
 6/9 anonim ***** válasza:

azres jól hangzik, de megalázó, ha a kezébe nyomod..hogy neszewazze...

valami elegánsabb megoldást keress...mert a havernak is van lelke. Nehogy ezen bukjon meg egy barátság, és a hátad mögött leszóljon..mertugye a stílus az nagyon fontos..

2015. máj. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hátha akkor nem bukott meg a barátság, amikor pár éve hétvégenként részegen beállítottam hozzá hajnal 2-3 óra körül, és be is engedett a házba minden szón nélkül, sőt még nem is szólt erre egy rossz szót sem, akkor ilyen kis semmiség nehogy már tönkretegyen egy jó barátságot :D
2015. máj. 17. 09:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Haver mondjuk vagy csak éppen a benzinköltséget kéri el, vagy annak a másfélszeresét. Ja és a normális fogyasztást kell számolni, nem tehetsz róla, hogy ő most pont schumacherest játszott :D

Amúgy egy 1000-rest érdemel, és ha te is tudsz neki segiteni bármiben, akkor megteszed.

2015. máj. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Koaxk Ábel ***** válasza:

Lehet én vagyok nagyon hülye, de nekem fel se merülne, egy jó havertől, hogy elkérjem, az árát annak, ha egy kicsit hülyülünk a verdával, pláne nem 1-2 ezer forintnál.


Bár én totál nem vagyok anyagias, hál istennek nem is szorulok rá.


Amikor barátokkal pl iszunk, vagy ilyesmi fizetem én az estét, aztán máskor meg én vagyok a vendég, és soha senki nem feszeng...

2015. máj. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!