Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az alábbi autóvezetési mód...

Az alábbi autóvezetési mód csak szerintem szánalmas?

Figyelt kérdés
Jobb kéz lent a könyöklőn, balkéz a kormányon 12 és 1 óra között. Lényegében a sofőr a saját hónalját szagolja.
2018. máj. 1. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Igen, és közben olyan 45 fokos szögben befelé dőlve kell ülni, ülés hátradöntve, napszemcsi, kopasz fej, redős nyak.
2018. máj. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Beviz Elek ***** válasza:
82%
Hát neked meg mi közöd hogy ki hogy ül abban a retek autóban?
2018. máj. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Amíg nem veszélyezteti a személy- és vagyonbiztonságot, úgy csinálja ahogy akarja...

Amennyiben sofőrünk szokott tisztálkodni, használ dezodort, sőt klímája is van, lehet még meg sem izzad, szóval nincs mit szagolnia legfeljebb az illatosítót.

2018. máj. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

és mi van akkor, ha menet közben éppen szopat? he? akkor pont ez a testtartás a kellemes. a jobbkeze pont a fejét simogatja az ügyfélnek.


és akkor mi van?

2018. máj. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Igen, csak szerinted.


Szerintem meg az a szánalmas, aki ilyen kérdéseket ír ki.

2018. máj. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
#4 jaj de nevetek :D
2018. máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Miért, a "10 és 2 óra" mennyivel jobb? Láttál már épeszű embert úgy vezetni? Mindenkinek máshogy kényelmes, én is szoktam az általad leírt módon is vezetni, mert épp úgy jó nekem. Vagy éppen a jobb kezem a kormány alsó részén, a bal meg az ajtón, mert nekem így is kényelmes.
2018. máj. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az a szánalmas, hogy ezt valószínűleg nem olyan írja, akinek autója van...
2018. máj. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%

Én pedig igazat adok a kérdezőnek :D

Nem véletlenül parodizálta ki Trabarna az ilyen autóvezetőt.

Tipikus idióta pronyó lazacsávók vezetnek így és általában megvannak a hozzá tartozó márkák,persze agyonpadkázott alufelnivel,meg üvöltő tuctuccal.

Szánalmas,amikor valaki rakja magát.

2018. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!