Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ezt csak én érzem gáznak az...

Ezt csak én érzem gáznak az ilyen képek kiposztolását?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, talán 2 éve van jogosítványa.

Egy Audi S3-assal jár, és hetente legalább háromszor kiposztolja valahová az autó óracsoportjáról a képet, amint 250 vagy akörüli tartományban van a mutató.(mindig több a kocsiban a futott kilométer tehát nem ugyan azt a képet rakja ki)

E mellett ott a visszajelzés,hogy az öv nincs bekapcsolva.

Ez minden képen.

Még a sebességre való felvágást "meg is értem", igaz a heti 3 sok, de az,hogy egyszer-kétszer kirakja,hogy mit megy az S3-al az egy dolog.

Viszont az öv be nem kapcsolása szerintem nagyon ciki, erre miért büszke valaki?


Félreértések elkerülése végett én sem vagyok egy szent, nem példátlan,hogy a környéken "elfelejtem" bekapcsolni az övem, (a saját kocsimban az ülésbeállításom mellett zavar, de kirepülni nem akarok, úgyhogy hosszabb távra mindig becsatolom magam)

Viszont ez tényleg menőnek számít bárki szemében is, ennyire laza vagyok öv nélkül?Vagy miért jó ez bárkinek is?


Idősebb embereket ismerek (50-60-évesek) akik ellenzik a biztonsági öveket, mert 30 éve csak azért nem haltak meg a kigyulladt Ladában mert kitudott mászni mivel nem kapcsolta be az övét.Ez is hülyeség, de legalább ők elhiszik maguknak,hogy miért nem kell öv, és nem felvágásból teszik.


2018. febr. 24. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

valójában senkit nem érdekel, beköti-e magát vagy nem. saját döntése...mint ahogyan az is, hogy előbb-utóbb majdcsak felcsavarodik egy fára, és akkor onnan is tolhat egy szelfit.


az ilyen képeknél csak az a szánalmasabb, amikor a check engine világít vagy valami hibavisszajelző...nekem egy ismerősöm volt, aki például fél évig úgy járt, hogy középen jelezte piktogrammal, nincs benne ablakmosófolyadék...és nem hiszem el, hogy nem zavarta. persze neki is ritka volt, hogy az öv be volt kötve.

2018. febr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

250-nél nem fog téged az öv megvédeni önmagába. 250-nél ha karambolozol, akkor sosem kelsz fel többet, hiába vagy bekötve.

Egyébként ahogy az előző írja: az ő döntése.

2018. febr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én még az udvarból sem tudok kiállni becsatolt öv nélkül :)

Idegesít ha nem vagyok bekötve... volt "szerencsém" fával találkozni kis sebességnél és már ott is nagyon vergődik az ember az erőhatások miatt.... 50km/h-nál öv nélkül már simán összetöröd magad.

2018. febr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Szerintem rohadt idegesitőek az ilyenféle posztok, mintha valami földöntúli dolog lenne hogy valakinek van kocsija :D

Miközben egy mindennapos használati tárgy.


Tényleg senkit nem érdekel, hogyan használja a kocsiját meg őszintén szólva arra sem milyen van.

Nyilván, ha egy Maseratim lenne akkor sem fényképzegetném MINDENNAP.


Az egyik haverom, hetente mindennap legalább egyszer lefényképzei a kocsiját meg hogy hova ment vele de a lényeg hogy a kocsi rajta van a képen stb stb :D napnak kitéve, utána posztolja is.


Szerintem ku**va gáz..25f

2018. febr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tedd el az egyik ilyen képet. A sírköves majd lézerrel nagyon szépen bele tudja gravirozni a márványba... okulásul a többieknek.
2018. febr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
2018. febr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!