Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem gáznak a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem gáznak a párom előtt, hogy egyetlen barátom sincs?

Figyelt kérdés
A páromnak sok barátja van, nekem soha nem volt és most sincs és ez miatt mindig szégyenlem magam.
2018. febr. 11. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Személyidégkülnbség miatt. Pontosan azért érzed cikinek, mert neki sok van, neki ez a normális, a jó. Nem fogadtad el, hogy te nem igényelsz ennyi barátot.
2018. febr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen valószínűleg azért, mert neki sok van ő igényli a társaságot és félsz, hogy emiatt ő gáznak tart téged, hogy neked nincsenek barátaid. Ha te magad úgy érzed nincs szükséged rá, akkor nincs ezzel semmi gond, addig amíg el tudod fogadni, hogy neki van rá szüksége. Nekem erre ment rá az egyik kapcsolatom nekem voltak barátaim és igényeltem a velük való programokat, páromnak viszont nem volt és nem tudta megérteni, hogy minek foglalkozom a barátaimmal amikor ott van ő nekem és teljes mértékig ki akart sajátítani.
2018. febr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert, így te is egy mellékszereplője leszel az ő életének, mivel neked nincs saját "életed" nélküle. Ő van a középpontban mondhatni.
2018. febr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már a párod, gondolom tudja hogy neked nincs. Tehát elfogadta ezt. Nem kellene így érezned. Mennyi idősek vagytok? Az zavar téged, hogy neki van?
2018. febr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, hogy neki van csak oda se igazán tudok beilleszkedni.
2018. febr. 11. 15:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Kisebbségi komplexusod van. Ne akarj a pároddal szemben “győzni”. Ez nem erről szól. Ha nagyon zavar előbb utóbb ez kibukik.
2018. febr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos erre nagy valószínűséggel rá fog menni a kapcsolatotok előbb vagy utóbb.

Én is ilyen személyiség vagyok mint te,mondjuk én azért igénylem a társaságot kicsit akkoris ,ha nehezen megy a beilleszkedés és feloldódás. 1-2 barátnőm azért van,de nem olyan ,hogy na elmegyek velük bulizni ,szórakozni,max havonta beülünk kávézni valahova,pletykálni és ennyi.


Szóval volt 1 exem akinek nagyon sok barátja volt és ugye sokszor vitt is magával,de én képtelen voltam beilleszkedni,úgyhogy előbb utóbb a társaság is ellen kezdett beszélni annak ellenére is,hogy végtelenül türelmesek és kedvesek voltak velem. A legvégén a barátom uralkodni kezdett rajtam,semmibe vett,mivel tudta,hogy nekem nincs senkim akihez fordulhatnék,sokat veszekedtünk stb. Szakított velem ,az is rossz volt,hogy a végére már megszerettem a barátait,de ők ugye maradtak exemmel én meg totál egyedül se pasi se barátok.

A mai napig nehéz kapcsolatokat kialakítanom,szívesen vagyok egyedül,de néha hiányzik,hogy beüljek társasággal ide -oda inni ,utazni stb. Plusz én már pasit se merek magamhoz engedni,mert félek ,hogy ez lesz megint,nekem nincsenek barátaim és akárhogyis ez gáz,ha a másiknak meg sok van és ő éli a saját életét nekem meg csak ilyen unalmas van. Talán ha egy hasonló személyiséggel találkoznék.

2018. febr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!