Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég nagy gáz, ha 16 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég nagy gáz, ha 16 évesen még egyetlen egy barátom se volt?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és nekem sosem voltak barátaim. Sokan azt hangoztatják, hogy nagyon gázos. Sztetek is így van?
2011. febr. 2. 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem,d e ha akarod, barátkozhatunk :)
2011. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Norb66 ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz.
2011. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem igen...

Nekem sincs 1 sem :) Én is 16 éves vagyok, és 1 barátom se akadt az élet során. Néha jó hogy nincs, néha pedig fájdalmas... (Karácsonykor jó, meg ilyen ünnepeken hogy nincs, mert nem kell senkinek sms-t írni, és nem kell erre kidobni pénzt)

2011. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem igazi csak 1 van. bizni se bizok senkiben. nem gaz:D
2011. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem vannak barátaim, de nem ajándékozgatunk meg smszünk. Nem ettől barát a barát. Inkább attól, hogyha bajban vagy, vagy bármi szívesség kell, szó nélkül segít(1 példa csak). Am nem gáz, lég türelmes és nyitott, és idővel kialakul malyd a baráti köröd.
2011. febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mink sem, de karácsonykör és új évkor csak írtok hogy kellemes ünnepeket meg stb... De amúgy sem kell nekem barát,állítólag erősen intoleráns vagyok, ami nem igaz, mert soha senkit nem közösítettem ki, és nem tettem megjegyzést semmire.
2011. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is ideáig így gondoltam, hogy nem kell barát, de most má kezdek beleőrülni. Már az öngyilkosságra is gondoltam. Te is előbb-utóbb bele fogsz őrülni.
2011. febr. 2. 21:48
 8/10 anonim ***** válasza:

Már megvolt...

Ugrani akartam egy szép fejest a betonba, de nem így fogok meghalni. Biztos van valaki aki pont ilyen mint én, vagy legalábbis elfogad ilyennek. Nem fogok könyörögni egy barátért... Ha az úr ad akkor ad, ha nem akkor nem. Ha nagyon társalogni akarsz én szívesen állok elébed :)

2011. febr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én nem értem haverról vagy vmi kapcsolatról beszéltek? XD f17
2011. febr. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Haverról, barátságról. Kapcsolatról álmodni se merek
2011. febr. 3. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!