Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Káromkodsz vezetés közben, ha...

Káromkodsz vezetés közben, ha vki béna, bunkó, felelőtlen, stb?

Figyelt kérdés

Én nagyon sokat káromkodok, viszont ezzel levezetem a feszültséget, nem nagyon idegesítenek fel. Drága jó faterom szerint ne káromkodjak, mert felidegesítem magam. :)

Te hogy vezeted le a feszültséget?


2017. okt. 23. 18:31
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
100%

orvos látott már?

ennyi agresszióval ne vezess inkább

2017. okt. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam. Nem vagyok idegbeteg. Minden esetre azt tapasztalom, hogy rengeteg ismerősöm idegbeteg lesz a kormánynál. Nem értem miért. Nekem eszembe se jutna csapkodni, meg káromkodni össze-vissza, pedig rengeteget vezetek, és akkor is elég dinamikusan, nagyon gyakran előfordul, hogy "feltartanak" (én akarok túl gyorsan menni). De mégis teljesen nyugodt vagyok.

Valamelyik nap is egy barátomat vittem elég hosszú távon, az anyósülésen ült, én vezettem. Nagyon meglepő volt negatív értelemben, hogy hogyan reagált a szituációkra. Teljesen nyugodt voltam, de ő mégis felhúzta magát, hogy dugóban állás közben miért nem haladunk már, meg a másik miért vált sávot. Mikor meg elindultunk, akkor mindenkire megjegyzést tett, hogy ez miért megy olyan lassan, a másik miért megy gyorsan, ha valaki miatt le kellett lassítani, mert le szeretett volna térni, már az is baj volt neki. És mondom, nem is ő vezetett. És rengeteg ilyen ember van.

2017. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
75%

Én is káromkodok vezetésközben. Az oktatóm mondta nekem magunk között hogy ha később már egyedül vezetek, tehát jogsival akkor számoljak azzal hogy az utakon nagyon sok hülye lesz, és ne idegeskedjek, inkább káromkodjak egy hatalmasat vagy valamit, de vezessem le rögtön hogy magamba tartsam, idegeskedjek és bajt okozzak emiatt.

Egyébként itt helyben szerencsére normális sofőrök vannak, nincs gond, de ha nagy városba vagyok, vagy forgalmasabb úton megyek, nincs alkalom hogy ne lássak 1-2 marhát akik vagy idétlenül, felelőtlenül kezdenek előzésbe amivel sokunkat veszélyeztetik, vagy annyira kezdő még a vezetésterén hogy állandóan totojázik, bakizik, elsőbbséget is úgy adja meg hogy már az 1 km-ről közeledő autót is megvárja úgy hogy közben simán mehetnénk vagy hárman is mire odaérne a másik autós. Ilyenkor szoktam nagyon mondani a magamét, de inkább így csinálom, mint dudáljak, villogjak neki, kiszálljak mondani neki a magamét azzal felbosszantsam és akkor legyen még nagyobb baj. Inkább visszafogom magam és ott káromkodok az autóban ezzel lenyugszom és jó minden. Érdekes hogy apád mondja hogy ne káromkodj mert csak magad idegesíted fel, pedig pont most írtam, hogy inkább káromkodj és lenyugszol mint magadba tartsd, idegeskedj és bajt csinálj.


Apáddal ne foglalkozz ilyen téren szerintem. Én faterom is szokott káromkodni, meg nekem is mondja hogy nyugodtan adjam ki magamból, annak ellenére hogy mocskosul haragszik arra ha valaki csúnyán beszél, de ilyen helyzetekbe elnézi.


De van egy útszakasz ahol már annyira megszoktam a sok marhát hogy már fel sem idegesítem magam, nem is káromkodok, maximum ha utassal vagyok akkor röhögve mondom hogy "ezt a barmot hogy bevan sózva" Már nem is bosszankodok akkor.

2017. okt. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha 90-nel megyek, akkor nehogy már én legyek a hibás, meg a bunkó, amiért nem húzódok le, urambocsá nem lassítok azért, mert valami macskajancsi versenypályának nézi a közutat. Ha meg tud előzni, akkor megelőz, kell a mája valakinek, de hogy én nem fogok asszisztálni a gyorshajtásához, az hétszentség.
2017. okt. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Általában csak egy "mit csinálsz te ostoba?" vagy valami hasonló csúszik ki, de ez is inkább szánalommal. Tegnapelőtt zúzták le a fél autómat egy balesetben, na ott viszont volt minden...
2017. okt. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Időnként előfordul, nem vagyok rá büszke.
2017. okt. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!