Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Káromkodsz vezetés közben, ha...

Káromkodsz vezetés közben, ha vki béna, bunkó, felelőtlen, stb?

Figyelt kérdés

Én nagyon sokat káromkodok, viszont ezzel levezetem a feszültséget, nem nagyon idegesítenek fel. Drága jó faterom szerint ne káromkodjak, mert felidegesítem magam. :)

Te hogy vezeted le a feszültséget?


2017. okt. 23. 18:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
71%

Inkább megmosolyogtat, amikor az önjelölt Schumi nem tud 120-szal menni mögöttem, és kacsázik jobbra-balra. Előzne, de nem tud, és szinte hallom a fogcsikorgását. A 90 sosem elég, nyomni kell, bekapcsolva maradt a vasaló.

Egyszer egy ilyen Schumi előzött mindenen-zárón át legalább 120-szal, aztán egy km-rel arrébb ott volt az árokban. Remélem megérte. :)

De tényleg nem tud az ilyesmi zavarni, egy L200-ban nagyon biztonságban tudja magát érezni az ember. :)

2017. okt. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Ezekkel az elmebeteg gyorshajtókkal úgy vagyok, hogy inkább előttem menjen, mint mögöttem, úgyhogy én is elősegítem az előzését lehúzódással, lassítással, hogy beférjen elém a majom.

Nem kell a hülyéje mögém. :)

2017. okt. 23. 19:25
 13/26 anonim ***** válasza:
60%
Hisztizz csak donor, az ilyen pirosfejűek ennyit tudnak. :)
2017. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
30%
Pontosan, szándékos akadályoztatás...ha menni akar hadd menjen nincs jogod önbíráskodni és eldönteni. De hát mit is várunk egy "biztonságban ülő" terepjáróstól... mert gondolja olyanba még nem haltak meg és fordultak fel :D
2017. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

A kedvencem, aki 90-nél megelőz 110-zel, majd a kanyarban utolérem, mert 70-nel sem tudja bevenni.

Persze ezeken csak mosolygok.


Káromkodni azoknak szoktam csak, akik súlyos balesetet kockáztatnak a felelőtlenségük miatt.

2017. okt. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
61%
Ja buktam, inkább elengedek egy kretén idiótát, mint leálljak vele farokhosszabbítani, egy esetleges balesetért, mint te. De én buktam ja.
2017. okt. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
#16 apafej gond van az értelmezéssel is? Senki nem mondta, hogy a szaros 90-edet kell túllépni, hanem hagyni hogy a másik menjen a hátadtól, aki gyorsabb nem röhögni rajta mert épp menstruálsz...
2017. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
85%

Miért lenne probléma megelőzni valakit, aki 90-nel halad? Az nem feltartás, nem önbíráskodás, annyi a megengedett maximum. Ha egy kanyargós szakaszon (ahol 70%-ban közlekedek) lassítok, akkor se fog könnyebben előzni a beláthatatlan kanyarok miatt. Tipikusan a semmi nem jó esete. A gyorshajtókat mindig a sebességet betartók zavarják, azaz az útakadályok. Ha 130-cal mennék, akkor is a seggemben autókázna valaki, mert ezek ilyenek.

Utána nyomok egy satut egy őz miatt, és ő lesz megsértődve, hogy felkenődött a 2 tonnás gallytörőjére, miközben nem tartotta a követési távolságot.

2017. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
79%

Menjen, ha tud. Ha nem, szopacs. :)

Idegbeteg donor.

2017. okt. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
15%

Elhiheted hogy nem vagyok az ellenben ilyen hozzállással meg fogod találni a párodat az annyira hangoztatott szerv klinikán

Nem én fogom itt megmondani hogy legyen remélem te is érzed legbelül hogy már csak hisztizel hiába hivatkozol itt arra ami a papíron van leírva a kis pedómosolyoddal :))

2017. okt. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!