Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Káromkodsz vezetés közben, ha...

Káromkodsz vezetés közben, ha vki béna, bunkó, felelőtlen, stb?

Figyelt kérdés

Én nagyon sokat káromkodok, viszont ezzel levezetem a feszültséget, nem nagyon idegesítenek fel. Drága jó faterom szerint ne káromkodjak, mert felidegesítem magam. :)

Te hogy vezeted le a feszültséget?


2017. okt. 23. 18:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem kicsit. Inkább kiengedem a gőz, mint gyomorfekélyt kapjak.
2017. okt. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Néha kicsúszik, egy "mit csinálsz, te fąszkalap?"

De csak ha egyedül vagyok.


Egyébként veszek egy mély levegőt és megyek tovább.

2017. okt. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
20%
én csak akkor vagyok feszült, morcos, ha 100-as táblánál vki 70-nel szütyörög, vagy 50-nél 30-cal, meg ilyenek. Meg az, amikor autópályán a belsőben megy 100-zal, vagy nem tartják a jobbra tartást. Ezenkívül más nem tud felbosszantani.
2017. okt. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki bénázik, rutintalan, stb, az sosem zavar, mindenki volt kezdő.

De ha valaki agresszív, nem tartja be a követési távolságot, tojik a többi autósra, az nagyon fel tud húzni.

2017. okt. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Elég sűrűn szoktam, van hogy bemutatok vagy belenyomok a dudába azonban ehhez nagy baromságot kell csinálni... Alapjáraton nyugodtan, előrelátóan vezetek, viszont tempósan és nem szeretem a szarozást.

Nem vagyok rá büszke, nem vagyok a majd én megmutatom neki, mindjárt befékezek stb, megnyugtatom magam gyorsan utána és nem veszélyeztetek másokat ezért!

2017. okt. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, bár ritkán autózom(szerencsére), mert mindig vki felbosszant, főleg index nem használat, száguldozás miatt.
2017. okt. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

A rutintalanon én sem húzom fel magam, a tanulókra főleg odafigyelek.

A bénázásra azt értem, amikor pl. 3 km-es távolságban senki sincs a körforgalom közelében, de ő lelassít gyök kettőre és még jobbra is háromszor elnéz, mielőtt behajt. :)

2017. okt. 23. 18:52
 8/26 anonim ***** válasza:

Legutoljára tegnap. Egy főútról fordultam le jobbra kis ívben egy mellėkútra. Ugye itt nem nagy a tempó. A mellėkúton elsőbbsėgadás tábla is van (ez most lėnyegtelen) a kanyar belátható. Mikor már indexeltem láttam, hogy jön egy ember bringával. Lassítok, akkor mėg a saját sávjában (a mellėkút jobb oldalán volt) bambul jobbra. Abba az irányba amerről jöttem korábban nėzett, tehát az indexet láthatta.

Fordulok, az meg kiteker a kocsi elė kb 4m re. Fėk, megáll. Az is megáll, ės bambul.

2017. okt. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

#7 a "one speed driver" még a kedvencem, aki beáll egy sebességre teszem azt 70 km/h és mindegy hogy lakott terület vagy azon kívül, ő tartja...

Amerre én lakom eléggé kanyargósak az utak, viszont 90-re nyugodtan lehet törekedni (rendben nem ismeri az utat, rossz az útviszony megértem) csakhogy előzni nehéz itt ugyanakkor amennyiben azon a pár helyen nem jön össze az előzés akkor kénytelen vagy hosszú kilométereken át tolni. Itt teljesen mindegy milyen évszak van 50-60-nal mennek néha elérjük a veszélyesen gyors 70-et holott én 100-110-zel szoktam menni. A menetrendszerinti busz szokott itt 50-60nal menni...

2017. okt. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
55%
Igen, káromkodok. De csak akkor maradok továbbra is ideges, ha valaki konkrétan az életemre tört a baromságával. Olyankor a következő pirosnál akár személyesen is közlöm az illetővel, mi a gond.
2017. okt. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!