Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hova kell benyújtani kérvényt...

Hova kell benyújtani kérvényt stop tábláért?

Figyelt kérdés
2017. szept. 25. 12:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Felesleges. Én nem aszerint állok meg vagy sem, hogy "macisajt" van - e ott vagy stop tábla. Ha nem látok ki rendesen megállok "macisajtnál" is, ha belátom a szakaszt, akkor meg go, stop táblánál is.


Sőt, olyan helyek is vannak, ahol a stop tábla egyenesen veszélyes.


Pl. kamionnal haladok egy olyan kereszteződéshez, ahol ki szöget zár be a két egymást keresztező út. A kereszteződéshez közeledvén még belátom a kérdéses szakaszt, mehetnék lendületből ha épp nem jön senki, de meg kell állnom, mert stop tábla van ott. De ott megállva jobbra meg már nem látok rendesen, és bár amíg haladtam szabad volt a pálya jobbról, így viszont mire megálltam már jöhet addigra ott valami. De onnan meg már nem látom.

2017. okt. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Megkaptam a stop táblát!
2017. okt. 21. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!