Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A bkv -sok azt hiszik rájuk...

A bkv -sok azt hiszik rájuk nem vonatkozik a kresz?

Figyelt kérdés
Áll a megállóban JOBBRA indexel,előzés lehetséges így elkezdi előzni,kikerülni a sor. Erre mikor az első kereke környékén járunk hirtelen elindul csőgázzal ,kocsikra rántva a kormányt,mindezek után vált át balra indexre. Mit gondolnak ezek a parasztok? Ha már mellette vagy és akkor teszi ki az indexet miután elindult,hogy engedd ki?! És a poén h még ő dudál meg villog le mindenkit mikor ő gyorsít rá mikor előzik + jobbra indexel ,miután elindult utána teszi ki csak balra. De ha magad elé engeded akkor is 60 as táblánál paraszt módon 30 cal mennek ,ha előzöd akkor persze érdekes rá tud lépni a gázra,olyankor már nincs a "menetrend" duma . Engem a menetrend kifogásuk sem hat meg,mert ahol van buszöből ott nyugodtan félre is állhatna ahelyett h 30 cal fogja a sort miközben a menetlevelet írja félszemmel a kormányon ..
2016. dec. 19. 16:51
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Kb az előttem lévő,én és még mögöttem egy kocsi előzte,utána üres volt az út és már alapból mellette voltunk,ha akartam volna sem tudtam megállni. Ha lett volna esze,megvárja még elmegy az a 3 db kocsi és utána kisorol rendesen. De bkv tól észt nem lehet várni,olyanok az alkalmazottak amilyen a cég,jellemtelen szar ami nem hajlandó rendes szolgáltatást nyújtani az emberek pénzéért.
2016. dec. 20. 09:53
 22/25 anonim ***** válasza:
De ha már mellette van valaki és ráfordul akkor sokra mész a türelemmel.
2016. dec. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
50%
Azért egy sofőr hülyesége miatt kár egyből szidni az egész BKK-t.
2016. dec. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

#12


Igaz most nem a szemtanukról beszélsz?Ha igen akkor a kocsiban lévő szemtanukról?Mi van ha nem is a buszsofőr volt a hibás de ennek ellenére a szemtanuk hazug dolgokat állítanak?Ennyi erővel én is feljelentgethetnék kedvtelésből buszsofőröket,szereznék pár tanut azt kész,ezzel mégis mit érnék el?Ha nincs bizonyíték akkor semmit se lehet ezzel elérni.Ha nem is felvétel de legalább egy koccanás kell ahhoz hogy a sérülések alapján rábizonyítsák a buszsofőrre hogy hibázott

2016. dec. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

A KRESZ elmélet és a közlekedés meg gyakorlat.

Sosem mentette meg még senki életét egy KRESZ szabály. Ellenben, aki be akarja tartani a KRESZ-t BP-n, az fél órán belül megsérül.

2016. dec. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!