Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A bkv -sok azt hiszik rájuk...

A bkv -sok azt hiszik rájuk nem vonatkozik a kresz?

Figyelt kérdés
Áll a megállóban JOBBRA indexel,előzés lehetséges így elkezdi előzni,kikerülni a sor. Erre mikor az első kereke környékén járunk hirtelen elindul csőgázzal ,kocsikra rántva a kormányt,mindezek után vált át balra indexre. Mit gondolnak ezek a parasztok? Ha már mellette vagy és akkor teszi ki az indexet miután elindult,hogy engedd ki?! És a poén h még ő dudál meg villog le mindenkit mikor ő gyorsít rá mikor előzik + jobbra indexel ,miután elindult utána teszi ki csak balra. De ha magad elé engeded akkor is 60 as táblánál paraszt módon 30 cal mennek ,ha előzöd akkor persze érdekes rá tud lépni a gázra,olyankor már nincs a "menetrend" duma . Engem a menetrend kifogásuk sem hat meg,mert ahol van buszöből ott nyugodtan félre is állhatna ahelyett h 30 cal fogja a sort miközben a menetlevelet írja félszemmel a kormányon ..
2016. dec. 19. 16:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
47%
Jelentkezz és mutasd meg hogy kell azt csinálni.
2016. dec. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Miért kéne nekem ezt csinálni ha nem akarom?! Nekik sem kötelező,senki nem kényszeríti őket h ezt a munkát válasszák ha nem szeretik. Nagyrészüknek ott az unalom,szenvedés a pofáján a világ fájdalma mintha az utasok és a közlekedő emberek tehetnének arról h nem magához való munkát csinál. Ha valaki nem tud az emberekkel bánni,ne menjen ilyen munkára,lehet menni máshova ami neki jó..
2016. dec. 19. 17:07
 3/25 A kérdező kommentje:
Az nem kifogás h nehéz a munkájuk,attól még húzza a Qurva anyjára a kormányt,nem én,nem az utas,nem más tehet arról.h nekik "annyira szar"..
2016. dec. 19. 17:10
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Szólsz a BKK-nak aztán kész.
2016. dec. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
23%

Örüljünk amig van aki vezeti a buszokat. Nem egy csábító szakma, te sem csinálnád soha.

Mondjuk én azt sem látom, hogy folyton szabálytalankodnának.

2016. dec. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom,nem mindegyik paraszt,de nagyrészük nem való hivatásos sofőrnek. Hogy egy ottani dolgozó szavait idézzem " a 80 százalékukat kikéne szelektálni" . múltkor a stoptáblánál jött ki az idióta megàllításra kényszerítve a főúton haladókat,aztán még persze Ő dudált még vissza. A leggyökerebbek az alvállalkozóik a bilikék volánbuszokkal. Na olyat még normálisat nem láttam !
2016. dec. 19. 17:29
 7/25 A kérdező kommentje:
169e járaton gyűjtik szerintem a legtöbb mocskot,azok leszarják a körforgalmat,stoptáblát nagyjábol annak a járatnak "mindenhol elsőbbsége van"
2016. dec. 19. 17:31
 8/25 anonim ***** válasza:
96%
Én meg utasként azt látom, hogy MINDIG megállnak a stoptáblánál, rendszeresen várnak 30-40 másodperceket a megállókban ajtózárás után besorolásra várva, az autósoknál gyakrabban engedik át a gyalogosokat a zebrán és szinte sosem idegesek. Többségük igazi profi, mint vezető. Persze emberileg vagy kommunikációban nem mind az, de a járművezetői képességeik és a magatartásuk az utakon inkább a követendő kategória, még ha olykor hibáznak is.
2016. dec. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Durva szabálytalanságot be kell jelenteni. Persze úgy jobb ha van róla felvételed.
2016. dec. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
26%
Az a szitu, hogy teljesen normális, és el is várt az utazók részéről, hogy egyes szabályokat lazán kezeljen. Nem hinném, hogy komoly lelki sérülést okozott neked az, hogy elédvágott a busz. Gondolj csak arra, hogy te egyedül ültél az autóban, de a buszon lehet 150 ember nyomorgott, és ők bizony prioritást élveznek. És nekik 40 a max utazó sebességük (felette már veszélyes és problémás a busznak), a 30 az ideális sebesség, ha nagyon sokan vannak a buszon. Szóval ne várd már el, hogy 60-al döngessenek.
2016. dec. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!