Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Paraszt voltam, mert megtoltam?

Paraszt voltam, mert megtoltam?

Figyelt kérdés

Behajtok a körforgóba és mit látok? Tolat a csávó. A körforgóban. Lassan mentem be, nem volt balesetveszély. Gondoltam, szegény eltévesztette a lejáratot az autópályára, van ilyen, semmi gond. Miután kihajtottunk az egyikből, átgurultunk az autópálya felett (20 km/h), majd bementünk a következő körforgóba (15 km/h). Ezek után lehajtottunk a sima útra, nem a pályára és sikerült felgyorsulni 35 km/h-ra. Megengedett sebesség 90. Pár 100 m után megtoltam, és ő felháborodottan integetett nekem. Végül, miután elhagytunk vagy 3 földutas (tehát forgalom nélküli) útkereszteződést, sikerült beállnia egy buszmegállóba.

Én elhiszem, hogy eltévedt, de attól még ne tartson fel senkit, konkrétan egy mozgó közlekedési akadály volt. (Mellékesen engem meg a mögöttem lévő /márkát hagyjuk/ tolt, mert előzni nem lehetett, jöttek szembe.)


2016. okt. 12. 14:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Sosem tudhatod, hogy miért vagy valaki annyival, amennyivel. Igen, idegesítő, ha totyognak előtted, vagy nyomják a seggedbe, de lehet épp műszaki hibás, és nem veszi a 3-ast, vagy épp siet a haldokló nagyanyjához. Erre az a reakció, hogy kárt teszel más magántulajdonában? Normális vagy? Isten barma.
2016. okt. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
**miért megy valaki annyival
2016. okt. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

"Paraszt voltam, mert megtoltam?"


Igen, és remélhetöleg az illetö feljelent, az ilyeneket, mint te, nem lenne szabad a forgalomba engedni és rászabadítani a közlekedésben résztvevökre.

2016. okt. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez mintha bűncselekmény lenne a részedről. Nem parasztság, hanem szándékos veszélyeztetés.
2016. okt. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
hülye paraszt vagy, kérdező! ha az utcán megy lassan előtted valaki, azt meg felrúgod, vagy fellököd?
2016. okt. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszi.

Még szerencse, hogy ő nem veszélyeztetett szándékosan a tolatásával a körforgóban, igaz? :)

Szegénykeee...

2016. okt. 12. 14:33
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Még azt nem tudom mit jelent az hogy , " megtoltad" ?
2016. okt. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Azt, hogy nem tartottam be a követési távolságot.

Nem tőle 3 centivel mentem és nem is löktem meg, mint az vmelyikőtök feltételezte.

2016. okt. 12. 14:35
 9/20 anonim ***** válasza:
84%

"A kérdező kommentje:


Köszi.

Még szerencse, hogy ő nem veszélyeztetett szándékosan a tolatásával a körforgóban, igaz? :)

Szegénykeee..."


Bizony nem. A szabálytalansága nem vitatható, de mint ahogyan te is tetted, elkerülhető a baj.

Te meg szándékosan nekiütköztél. De ha a megtoláson csak azt érted, hogy a seggében mentél, az is veszélyeztetés.

2016. okt. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 ede1219 ***** válasza:
58%
Velem szarul jártál volna, mert nyomok egy satuféket, oszt felakadsz a vonóhorgomra.
2016. okt. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!