Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Aki ennyire gátlástalanul...

Aki ennyire gátlástalanul vezet annak mi jár a fejében?

Figyelt kérdés

Ma egy igazán érdekes esetben volt "részem".

2x2 sávos, középen záróval elválasztott úton mentem.A szembe sávban elég nagy torlódás volt, és egyszer csak azt látom,hogy a belső sávomban, velem szembe jön egy fekete BMW kabrió, előzi a sort..

Nem akartam hinni a szememnek, lassítottam, ő meg szerintem simán 70-80-al jött, nagy kegyesen áttért az én külső sávsomba, nehogy nekem kelljen sávot váltanom, és elzúgott mellettem.

Nem láttam,hogy utána hová sorolt vissza, de gondoltam, ez beszarás.

Egyedül ült benne egy őszülő 50-es férfi.

(hogy kielégítsem az igényeket, azért mentem a belsőben, mert balra kanyarodtam pár méter múlva)


2016. aug. 19. 22:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az jár a fejében,hogy ő most menő és bátor, ő a góré. Eleve a kabrió meg a Bmw az egy olyan párosítás amit csak az vesz aki kihaénnem magamutogató fajta. Na most akkor mit is vársz ilyentől közlekedési morálban?

A lényeg ,hogy baleset nem lett. A rendőrség ilyesmire nem figyel,nincs rá kapacitása nem lehet ott mindenhol. Ha nincs baleset akkor megúszható napi szinten az ilyen vezetési stílus és akció. Nekik ez a szórakozás az adrenalin.

2016. aug. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Alex Fly ***** válasza:
76%
Egyszerű: haladni szeretne, de a többi közlekedő ebben akadályozza. A segge alatt levő jármű alkalmas arra, hogy ezt megtegye, de a szabályok ebben megakadályozzák. Hozott egy döntést, miszerint ideiglenesen figyelmen kívül hagy egy-két korlátozást a célja elérésének érdekében. Ézt minden járművezető napi rendszerességgel megteszi, legfeljebb nem ilyen látványosan...
2016. aug. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Mosqu!to ***** válasza:

Hali!


Egyetértek az előttem szólóval (12.válasz) teljes mértékben!

2016. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Egyszerű: haladni szeretne, de a többi közlekedő ebben akadályozza"


En meg penzt szeretnek de a benzinkuti penztaros ebben megakadalyoz es lelovom az oke? :D Emberi hulladekok vagytok

2016. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A gyorshajtás és záróvonalak átlépése vagy a teljes sor őrült módjára kielőzése elég gyakori - de a benzinkútrablás szerencsére nem.
2016. aug. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ezért is hal meg sokkal több ember ilyen közúti örültek ,miatt mint benzinkútrablásban.
2016. aug. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!