Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A karburárom gátlástalanul...

A karburárom gátlástalanul folyatja a benzint, valami életmentő ötletet?

Figyelt kérdés
Szóval adott egy 34-es dellorto, a "gátlástalanul" alatt pedig azt értem, hogy nincs a motor működéséhez köze, a motor ha megy, ha áll, míg a csap nyitva, addig nem csöpög, hanem rendesen folyik a túlfolyón a benzin. Megpróbáltam szórakozni az uszóval, de eredménytelenül, ugyhogy végső elkeseredettségemben eltömítettem a túlfolyót, hátha nem szívja meg magát a blokk... hát megszívta, amin igazából meg sem lepődök, de jobb ötletem már nem volt...

#benzin #folyik #túlfolyó #folyatás #Karburáror #dellortó
2014. nov. 11. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Az eltömítés rossz ötlet volt! Attól fogva nem kifelé, hanem bele a motorba folyik a benzin. Én a helyedben inkább kipucolnám, esetleg kicserélném a tűszelepet. Ott lesz a bibi.
2014. nov. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, tűszelep és/vagy úszó, más nem nagyon lehet.
2014. nov. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Megpróbáltam szórakozni az uszóval"


Ez a gond, nem szórakozni kell vele, hanem megjavítani, vagy beállítani!

:D

2014. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!